Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@FWNietzsche: w sumie bym obejrzal ale wiem, ze nie bedzie tam ani jednego zartu na poziomie tylko lanie z ludzi, ktorzy nieudolnie probuja sie zabezpieczyc ewentualnie maly wątek polityczny, mylę się?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Kruszec: norm Macdonald to papierek lakmusowy poczucia humoru. Albo go kochasz albo unikasz. Jeden z najlepszych rzemieślników standupu jak i w ogóle komedii. Język cięty ale z klasą i super błyskotliwością umysłu. Oczekujesz skomplikowanej formy - da ci prostą. Oczekujesz głupiego poczucia humoru? Da ci w sposób zabawny coś nad czym się zastanowisz. Wg. Mnie najbardziej niedoceniany komik naszych czasów.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@FWNietzsche: zależy co chcesz badać. Np. albo coś jest zasadowe albo nie jest. Analogicznie - albo coś jest dobre albo jest niedobre czyli #!$%@?.

Zapytam więc inaczej: czy jak ktoś unika tego komika to jego poczucie humoru jest #!$%@??
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jeśli go unikam to nie mam poczucia humoru?


Nie.

czy jak ktoś unika tego komika to jego poczucie humoru jest #!$%@??


Też nie. Jest poprostu inne. Nie ma objektywnej dobrej i złej komedii. Ale są komicy, którzy dzielą ludzi. Norm jest jednym z takich komików. Analogia papierka lakmusowego widać zbyt dosłownie została zinterpretowana. Ale to potwierdza moją pointę: Norm ci się raczej nie spodoba. Co nie jest niczym złym. Poprostu szukasz czegoś