Wpis z mikrobloga

Msza Święta godzina 7:00 Parafia Najświętszego Serca Jezusowego w Radomiu. Szybkie zdjęcie żeby pokazać ile osób poszło z rana do kościoła. Jestem pewny ze na godziny późniejsze będzie więcej osób. Ludzie za nic maja ogłoszenia. Szykujmy się na początek epidemii. #koronawirus #2019ncov #epidemia #polska #ncov2019
Pobierz maciejowy - Msza Święta godzina 7:00 Parafia Najświętszego Serca Jezusowego w Radomiu...
źródło: comment_1584256271mB63V8rdCzHaKESJWlTuVD.jpg
  • 82
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tomidaj_: do sklepów trzeba chodzić coś kupić do kościołów nie, ale jak ma się gówno w głowie to się będzie chodzić zjeść wafel
@paw4da
Okej tylko że ludzie robią zapasy od kilku dni i dalej nie kupili tyle żeby im wystarczyło kursują do sklepów tam i z powrotem po kilka razy dziennie zamiast kupić to co trzeba i wyjść i siedzieć na dupie w domu to łażą a są to w szczególności ludzie starsi wiem to bo mama pracuje w sklepie i widzi co się dzieje
@food4thoughts: @food4thoughts: Nie w każdej parafii tak jest :) Nie można osądzać kościoła przez pryzmat pieniążka. Są też dobre parafie. Tak jak np moja :) Msza o 10:30 transmitowana na fb . Z racji że mieszkam koło kościoła, to z okna widzę ile ludzi wychodzi/wchodzi. W tą niedziele do kościoła weszło - uwaga - 6 osób. Ludzie podchodzą jak widać do tego rozsądnie :) W transmisji brało udział w najwyższej
Pobierz pepejewishfrog - @food4thoughts: @food4thoughts: Nie w każdej parafii tak jest :) Nie...
źródło: comment_1584268622WfcdtZjrCUDqaa973vHnmD.jpg