Wpis z mikrobloga

Cześć wszystkim ( ͡º ͜ʖ͡º)
Niedawno pytałem się o telefony bez notcha, które mogę śmiało kupić ale wciąż mam wątpliwości - liczę, że użytkownicy tych telefonów je rozwieją ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Moje wymagania: do 1k może lekko ponad, BEZ NOTCHA - wymóg konieczny, dobry procesor do multitaskingu (raczej social media), aktualny system (czyli Android 10), okazjonalnie fotki ale w miarę dobrej jakości, 4GB RAM, mile widziana możliwość odblokowania bootloadera co by wspomagać się produkcjami romów od moderów ( ͡º ͜ʖ͡º)

Zainteresowałem się jednak (w przeciwieństwie do poprzedniego pytania) używanymi telefonami, mianowicie:
Galaxy S9 (który bardzo, ale to bardzo mnie zainteresował)
Xperia XA2
Xiaomi Mi 9T (a w tej cenie rozgrzeszyłbym się nawet na nówkę)

Ciekawi mnie opinia użytkowników co do fotek, pracy na baterii, itd. Jak to wygląda po dwóch latach od premiery ( ͡º ͜ʖ͡º)
Użytkownicy Xiaomi 9t - jak to z tym wysuwanym aparatem na peryskopie, sprawdza się to? Działa bez problemu?

#samsung #sony #galaxy #galaxys9 #telefony #smartfon #android #xiaomi #mi9t
  • 11
@Zjem_Ci_nos: Gdyby nie wymóg Androida 10, to bym Ci zaoferował mojego S8 ;) Odebrałem z ubezpieczenia, wymienili prawie wszystko co się dało, telefon jest jak nowy z pudełka. Pod względem wydajności absolutnie nigdy mnie nie zawiódł, a używam intensywnie. No, ale Androida 10 oficjalnego na nim nie będzie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zjem_Ci_nos: mam mi 9t pro, i ten wysuwany aparat super sprawa, też nie mogę patrzeć na notche. Dobry wyświetlacz, bardzo wydajny procesor, po instalacji gcama robi zdjęcia na poziomie najlepszych smartfonów na świecie, no ogólnie polecam w 100%