Wpis z mikrobloga

@Urek52: Sami musieliśmy działać, wpuszczamy do każdego okienka po jednej osobie, wyznaczyliśmy linię w odległości metr od pierwszego stołu i działamy, nadal ludzie spacerują po bzdury, ale to już pojedyncze przypadki, ruch spadł o połowę. I oczywiście dezynfekcja + kto chce to rękawiczki i maski jak w szpitalach na całą głowę(komiczny widok)
Mokrasek - @Urek52: Sami musieliśmy działać, wpuszczamy do każdego okienka po jednej ...

źródło: comment_1584370296C8p3o7MwwUhct7hjGKlE7M.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
A robimy sobie na mieszkaniu lokatorską kwarantanne, przeglądam wykop a tu znajoma buzia :D co u Ciebie? Dajesz rade w tej aptece?
  • Odpowiedz
@Mokrasek: Często ludzie chcą kupić leki bez recepty? Np. ja mam tak że chodzę po parokscetynę. Tylko muszę za każdym razem się rejestrować u lekarza a ten czasami ma bardziej odległy termin. A nie liczę czy mi starczy leku. I np. budzę się z ostatnią pastylką, tydzień do wizyty a po 2 dniach niebrania mam zawroty głowy że głowa mała.Niby prywatnie można, lecz to koszta dla studenta. Sprzedałbys?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mokrasek: Prawda, że thiocodin jest lekiem typowo dla ćpunów bo kodeina hamuje odruch kaszlu (suchy), a sulfogwajakol wręcz przeciwnie, powoduje odruch kaszlu (mokry)? i pozdro dla #narkotykizawszespoko też zaczynałem od thio, właściwie tussi, ale później zakochany w opiatach, teraz opioidach :3
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mokrasek: Uważasz że antyhistaminy pierwszej generacji inne niż Dimenhydrynat powinny być dostępne bez recepty? Np. Hydroksyzyna jest genialna dla wielu ludzi, a podobno to lek, który nie ma skutków ubocznych prawie. A prometazyna jest idealnym lekiem na chorobę lokomocyjna, choć dużo ludzi uzywaloby do podbicia opioidów ofc
  • Odpowiedz