Wpis z mikrobloga

Hejka, straciłem maila na o2, ktoś mi wbił na steama, na steamie ogarnął maila tam miałem to samo hasło no i poszedł mail w siną dal. Steama odzyskałem bo na szczęście miałem gry pudełkowe z kluczami dzięki którym potwierdziłem że jestem właścicielem konta. Gorzej z mailem, nie miałem tam żadnych danych swoich, ani telefonu ani pomocniczego maila itd.
Dzwoniłem do o2 a babka z obsługi mi mówi że na tym koncie nie było nigdy hasło zmieniane XD!

Wie ktoś może czy istnieje jakiś sposób na odzyskanie tego? Pójście na policję coś da? Wszystkie ważne konta pozmieniałem i przerzuciłem się na gmaila już zabezpieczonego ale problem w tym że jedna gra mi nie wierzy i albo odzyskam maila albo muszę im przedstawić jakiś dowód że mail został skradziony lub usunięty. Pytanie jak to zrobić. ()

#pytanie #kradziez #mail #o2 #steam
  • 4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pokolenie: xD
konto na O2
to samo hasło w wielu miejscach

teraz się nauczysz. Z doświadczenia wiem że darmowymi kontami się nie przejmują na takich infoliniach
@joolekk: No największy błąd to brak danych pomocniczych bo bym to sobie na luzie odzyskał. To tylko gra, nic poważnego, ale że trzeba siedzieć w domu to bym sobie pograł a tak kicha. XD

Prawdę mówiąc nie spodziewałem się ani trochę bo nigdy nie pobierałem żadnych gówien a tu jakiś rusek chyba bo po IP na steamie tak wyszło dorwał maila przez steama właśnie.