Wpis z mikrobloga

@Asederez: może, a Ty możesz go podać do sądu pracy ;) wszystkie rozprawy ściągnięte z wokandy do końca marca, później pewnie do końca czerwca, następnie ruszą miliony takich jak Ty i wyegzekwuj cokolwiek
pracodawca już dawno upłynni majątek i zrobi sztuczkę copperfielda
@bialaowca 50% urlopu jest pracodawcy z tego co się orientuje, to jest taki jakby postój zakładu... Ale nie podoba mi się że ktoś próbuje zrobić mnie w #!$%@?. Da sie go jakoś zgłosić do pipu lub gdzieś za takie wyczyny ? Czy to jest za malo ?
@Asederez: pasywny? Ja wiem co się stanie, bo lokomotywa pędzi, a zwrotnica zepsuta. Trzeba się pogodzić z tym, że najbliższe miesiące będą bardzo ciężkie dla wszystkich i państwo w postaci pip raczej Ci nie pomoże
@panpopo gościu ja tu nie walcze tylko o swoje ale też 1000 innych pracowników z mojej firmy poza tym typ który mnie zatrudnia podczas tego wszystkiego jest zwolniony z zusu krusu itp więc nie wiem jaki ty masz problem.
@Knightlord prawdę mówiąc nie mam na.co wymyślić żeby isc na L4... Poza tym w mojej okolicy lekarze rodzinni itd są juz tylko na telefon przez koronopatusa... a lekarz przez telefon nie moze dac L4, prawda ?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Asederez: nie wiem czy może dac przez telefon. Idź powiedz jak sprawa wygląda, że boisz się zarażenia w miejscu pracy i wolałbys w domu przeczekać ta sytuację aby zmniejszyć ryzyko rozprzestrzeniania się wirusa. Uważam że każdy normalny lekarz powinien dac aktualnie L4 bez wchodzenia w szczegóły.