Wpis z mikrobloga

W nawiązaniu do tego [wpisu o locie do domu z Gruzji ze STADEM polaków](https://www.wykop.pl/wpis/48038815/#!$%@?-wlasnie-na-tym-lewym-pasie-z-warszawy-/).

Wchodzimy na pokład, załoga samolotu bardzo miła, siadamy i już słychać lament januszy, grażyn a przede wszystkim patusów sebiksów z #bydgoszcz (nie pozdrawiam was wieśniaki), że jak to bilety takie drogie, że powinno być za darmo itd itp (bilet kosztował około 1000 zł i serio nie wiem jak ktoś może jechać na wakacje i nie mieć jakichkolwiek oszczędności, ale to już mniejsza...) Patusy #!$%@? ofc, bo

piwerko se trzeba wypić na dobry lot hehe


Obsługa daje nam karty lokalizacyjne do wypełnienia, podstawowe dane osobowe, że wiadomo było gdzie nas szukać jak okaże sie, że ktoś z pasażerów był zarażony, po czym mierzą nam temperaturę termometrem bezdotykowym. Patusy mają mega ubaw i wszystko przebiega bez większy zakłóceń, do czasu lądowania.

Wylądowaliśmy, janusze ofc już odpinają pasy i ustawiają się w kolejce do wyjścia xDD stoją #!$%@? 10 min w kurtach i z bagażami w rękach, obsługa mówi, żeby usiąść i nagle wpada wojsko obrony terytorialnej i szukają jednego gościa xDDD
Wszyscy posrani, wtf o co chodzi (ja do teraz nie wiem o co chodziło, po prostu odprowadzili jednego typka).
Patusy już wkuriwone, że nie zdążą na pociąg do #bydgoszcz. Swietny pomysł #!$%@?, po przylocie masz iść na kwarantanne a te zwierzaki chcą się w pociąg ładować. WOT rozdaje nam ponownie karty i informują, że będą jeszcza raz mierzyć temperature.

Patusy wściekłe

Zaczynają lecieć wyzwisko w kierunku wojskowych, że to

szczochy i pedały i trzeba być frajerem, żeby pracować w tych służbach

Patus mowi do stewarda:

nie bede tego #!$%@? pisał drugi raz

albo

daj mi #!$%@? ten długopis


no padaka straszna

Teraz parę słów o organizacji lotu.
Uważam, że załogo wykonała swoją pracę WZOROWO, dali instrukcję, żeby nie zbierać się przy toaletach i zachowywać te 2m odstępu, ale po wylądowaniu i opuszczeniu samolotu, obsługa lotniska kazała nam wsiąść do JEDNEGO autobusu, który nas zawiezie na terminal.
Autobus #!$%@? po korek, jak nocny wracający z wrocławskich juwenaliów. Szok. Ludzie robią aferę (i słusznie, bo nikt nie chce przebywać tak blisko innych), no ale wszyscy musieli wsiąść do tego jednego, bo by nie odjechał.
Potem na odprawie paszportowej też zero przestrzegania zasad odstępu. Ludzie ściśnięci w kolejce. No bez kitu, to moża było lepiej rozplanować, zwłaszcza, że praktycznie całe lotnisko było puste.

#koronawirus #lotdodomu
  • 53
@konklawe: Jako że też leciałem tym samym lotem, dodam trochę od siebie. Totalna dzicz, rodacy mieli pretensje do wszystkich o wszystko. Oberwało sie chłopakom z wojsk obrony terytorialnej którzy mierzyli temperature - ja słyszałem inwektywy typu “wysłali nam sługusów macierewicza”, stewardom za “horrendalnie drogie bilety” i ogólną chęć zarobku LOTu na biednych polakach w potrzebie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jakiś ekonomista nawet wyliczyl że lot jest na
@konklawe dzieki za relacje oraz @Suril niczego innego nie oczekiwalem od kwiata p0lskiej patorośli.

jak czytam o tej kwarantannie nastepnego dnia to otwiera mi sie xD w kieszeni. kraj z dykty, a potem dziw ze chlew wylewa sie jak wracaja z emigraci i wycieczek nafaszerowani wirusem jak pierogi ruskie farszem mojej babci.

temperatura wykazuje sie podwyzszona po okolo 4-5 dniach.
wiec mogliscie leciec samolotem pelnym zarazonych ludzi we wczesnym stadium inkubacji wirusa.
@konklawe: powinno się Was wszystkich z tego samolotu zamknąć do hali ( nie wiem z prowizorycznymi pokojami) zrobionej przy lotnisku na te 2 tyg i elo. Taka prawda.Wtedy dopiero byłoby płaku płaku ze strony sebixow i Grażyn płaku płaku faszystowskie państwo. Ludzie by po sebkach nie płakali. Za łagodnie w tym kraju traktuje się sebixów i roszczeniowe towarzystwo. Za szmaty i koniec tematu.
@konklawe #!$%@? co za bydło nie wdzięczne... jeden z drugim zaplacili po kilka k za wycieczkę i czują sie panami swiata, sebixy z budowy czy imigracji i byznesmeny od siedmiu bolesci... wlasciciele sklepikow na #!$%@?..
Gdyby tylko zaloga miala możliwość zostawić tych baranów.... zaczeliby lizac felgi zeby tylko mogli wrocic, a za zwyzywanie żołnierza WOT zarządzić sądownie w trybie przyspieszonym po 5000 pln kary grzywny.
Patusy już wkuriwone, że nie zdążą na pociąg do #bydgoszcz. Swietny pomysł #!$%@?, po przylocie masz iść na kwarantanne a te zwierzaki chcą się w pociąg ładować.


@konklawe: ??? Może jeszcze Państwo ma im kwadrat ogarnąć? Czy jak to widzisz? Sam ich do siebievweźmiesz?