Wpis z mikrobloga

Nie chcę się wam narażać, bo macie coś z głową ale...
nie, dobra, sorry, ale podbijanie ceny za bilet powrotny o 100 czy 150% przez pandemię to złodziejstwo i powinniście jechać rząd i ten śmieszny "LOT" [chyba nie lot] a nie ludzi którzy pojechali i okazało się że ich własne państwo znowu zrobiło w ciula.
#koronawirus
  • 61
  • Odpowiedz
@Martinoz: w styczniu sam myslalem ze to sie w Chinach zatrzyma, ale ja zostalem w Polsce, wyjechala moja parnerka z siostra, kolezanka i rodzicami, 8 osob :D Indie. Wczoraj odwolali lot do Polski (Air France) i poki co chyba wynajmą Busa w Amsterdamie
  • Odpowiedz
@czywamsienudzi: to nie jest wina państwa czy LOTu. Mamy stan pandemii. Loty nie planowane wystarczająco wcześniej, do zagrożonych rejonów, przy ograniczonych zasobach ludzkich, w jedną stronę pewnie puste - Ile to ma kosztować? Tu nikt nikogo nie okrada. Nie chcę oceniać ludzi, którzy wybrali się na wakacje w takim czasie. Moim zdaniem w takich warunkach to nie wygląda źle. Kto miałby za te przeloty niby płacić?
  • Odpowiedz
@czywamsienudzi: Czy zdajesz sobie sprawe, że przy normalnych rejsach samoloty w obie strony lecą wypełnione, a teraz w jedną stronę latają na pusto i dopiero wracają wypełnione pasażerami? Wziąłeś to pod uwagę, czy tylko umiesz się użalać nad sobą?
  • Odpowiedz
nie, to nie jest normalne

1. rząd odpala produkcję płynu do dezynfekcji bo w kraju brakuje- sprzedaje 5l za stówę gdzie ta stówa to wciąż dla nas za dużo, po paru dniach obniża cenę o 50% i odpala produkcję 1 litra
2. mając państwowego przewoźnika, dopier...la 200% ceny biletu wiedząc że wracają polacy których na to nie stać a pojechali z powodu okazji itp.

nie, to nie jest normalne, a wy jesteście
  • Odpowiedz
@czywamsienudzi: ludzie sami się zrobili w ciula, bo przecież są niezniszczalni i #!$%@?ć wszystko. Teraz jak się okazuje, że nie to jest "rząd ratuj". Trzeba było siedzieć na dupie a nie wyjeżdżać sobie podczas epidemii. Rozumiem ludzi, którzy musieli jechać na delegacje itp, ale tych co pojechali na wakacje to bym #!$%@?ł prądem.
  • Odpowiedz