Wpis z mikrobloga

#pytanie #psychologia #rozowepaski #niewiemjaktootagowac
Hej mam pytanie czy osoba zakochana albo wiedząca,że ma kogoś kto tej osoby pragnie w sensie,że chce przy niej być, to czy może się zachowywać w stosunku do tej osoby w sposób taki:
Nie akceptuje jego/ją w sensie np: na portalach, irytuje tą osobę temat osoby zakochanej, omija tą osobę jak najdalej i takie tam inne pierdoły.
Historia tego pytania jest taka,że znajomy ma problem
z dziewczyną która według niego go omija i nie akceptuje jego obserwowania/zaproszenia np na portalach chodzi tu o FB i Insta i nie wiem jak mu pomóc bo nie mogę patrzeć na byka co z sobą robi.
  • 7
@XemkaX może ale powiem tak chłop jak na swoje lata wygląda naprawdę mocno i nie jest ulany ani wiesz jakimś stopniu #!$%@? jest normalny, jeśli przyjmiemy tu punk taki,że ona się wstydzi go w sensie,że nie zasługuje to nie będę tego mu mówił bo bardziej się załamie i zrobi coś głupiego ale powracając to dlaczego by miała się wstydzić gościa który jest serio ogarnięty za dnia i nocy,
momentami nie rozumiem kobiet.
@XemkaX jeszcze jedno ostatnie pytanko.
Zakładamy taki punkt, powiem tak mój znajomy(nie wychwalam tu go,że jest bogiem itd) nie ma problemów z dogadywaniem się z kobietami ale w tym przypadku czuł się jak by ktoś mu nóż na gardle podłożył i nie umiał z nią pisać jeśli to jest pretekst to co on powinien zrobić po 6 albo 7 miesiącach od ostatniej konwersacji
No tak jest że czasami odbiera nam mowe przy płci pięknej, nie powiem co powinien zrobić ale gdyby mnie to ryło to bym odpuścił chyba ze miałbym okazje gdzieś się spotkać "niechcący" neutralnie i wybadać sprawe