Wpis z mikrobloga

#policja #przegryw #niebieskakarta
Witam.
Proszę o pomoc ojciec mi grozi śmiercią podparłem drzwi pufą, żeby nie były otwarte na oścież, a on do mnie zamkniesz te drzwi ku*** je*a8a to ci rozpi&&olę łeb o ścianę na 4 części. Wymyśla mi wszystko, że się kąpię na dziennej taryfie, że jem jogurty. Jak kupi coś jakieś ciastka czy coś to szybko rozdaje wszystko rodzeństwu, byle bym ja nic nie dostał.
W tym roku kończę 18 lat to oczywiście nie brakuje uwag, że mam wyerlać i żyć na swój rachunek. Gdy w domu jest matka udaje, że najlepszym ojcem na świecie, a gdy matka wychodzi grozi mi, że mnie rozpi***oli wyzywa od ujów i innych. Nie wiem sam co robić za niedługo mają sprawę w sądzie. Ostatnio miałem chytry plan popełnić samobójstwo, ale to przecież nie ja jestem problemem. Wiadomo, że ojciec potrafi lepiej zadbać o rodzinę, ale ja nie będę się zabijał, bo komuś przeszkadza, że już nie chcę za darmo wyrzucać gnoju czy też wstawać o 5 rano przed szkołą, by pomóc mu w gospodarstwie, a w zamian za to nie ma pieniędzy na podarty już plecak czy też nowe buty, bo stare są rozklejone.
  • 13
@pepushe: On nie jest taki pierwszy lepszy ma 100kg #!$%@? kilkanaście wyroków i parę razy siedział nie mam podjazdu xD Poza tym pewnie i tak zwróci się przeciwko mnie, bo z nerwów rozwaliłem parę rzeczy, jak mnie wyzywał i to ja będę tym złym, ale #!$%@? to już nie ma sensu tego ciągnąć. Czasami mi się śni, jak byłem mały to #!$%@?łem przez pole do sąsiada, bo matkę dusił po alkoholu
@Kezcliw: Ale on jest trzeźwy, jakby sobie wypił to już nie ma szansy na gadanie wtedy trzeba uciekać xD Chyba z kilkanaście razy stara od niego wyjeżdżała, jak się napił i ciągle wraca syndrom sztokholmski :D
@DrWhitness: Jak wypije to dzwoń po policje, jak awanturuje się to dzwoń po policje, nagrywaj telefonem awantury, składaj zawiadomienie o znęcaniu się na policji i powiedz żeby policjanci założyli niebieską kartę