Wpis z mikrobloga

#rankingkoronny #koronawirus

Dla moich subskrybentów: informacja o nowych zarażonych w dniu dzisiejszym, znajdzie się w okolicach godziny 16. - potrzebuję czasu, aby móc zweryfikować kilka przypadków, nie chcę być oszustem, co mi wielokrotnie zarzucano. Prosiłbym przeczytać do końca tą wiadomość - nie ma tam żadnego rankingu, jedynie moje prywatne przemyślenia prowadzenia takiego projektu na Wykopie.

Za wczorajszą akcję subskrypcji tagu, serdecznie dziękuję. Rankingu nie tworzę z własnej przyjemności, moim hobby nie jest szukanie epidemiologicznych osób, które kaszląc, spowodują koronkę u 200 pasażerów pociągu / szynobusa na ziemiach dolnośląskich. Moim celem jest po prostu rzetelna informacja, gdzie mamy oddziały, które dają radę, a i również, bez pudrowania przez Media - tam, gdzie jest syf (Podlaskie z Panem Muzykiem, fiolka z Płocka).

Mnie do tworzenia tego rankingu motywuje wyłącznie troska o to, aby to nie jebło. Aby w miejscach w topowym zagęszczeniu koronki, starsze osoby po prostu odpuściły. Wykop nie czytają tylko młodzi, jak ja czy 90% subskrybentów tagu - są u nas osoby po 50. roku życia, szczególnie narażeni na działanie wirusa.

Nie szerzymy plot, nie szkalujemy, sprawa robi się zbyt poważna, patrząc na Italię. Rząd niech działa, ja w swoim imieniu od strony "Internetów" wspomagam. Wychwycicie błąd? Zgłaszacie, weryfikuję to, przyznaję się do błędu. Nie jestem człowiekiem nieomylnym, staram się swoją pracę wykonywać na maxa rzetelnie, nie posiadając żadnych źródeł Rządowych.

Nie jest to prośba o plusy czy coś, ale kurde... W wykopie siła, osobiście pracując na trzy zmiany, staram się nieść informację, praktycznie nie śpię, staram się być na bieżąco i docierać do nowych źródeł - po to działam. Dla mnie osobiście polityka rządu z izolacją społeczeństwa sprawdza się bardzo dobrze, niestety od strony struktur NFZ, nie wygląda to najlepiej. Proszę wyłącznie Was, Wykopków, aby moje newsy poszły jak najdalej. Zbierajmy informacje, weryfikujmy wspólnie. Im więcej plusów pod moimi postami, tym mam szersze pole do manewru. Im więcej obserwowanych mojego profilu, tym mam większą motywację do działania. Tag #rankingkoronny na tą chwilę subskrybuje ponad 2,3k ludzi - dla mnie jako laika w "Internetach" to liczba szokująca.

Dziękuję serdecznie za wsparcie w mojej działalności, proszę wyłącznie o wsparcie mojej idei - pracę będę wykonywał maksymalnie rzetelnie, ile będę miał możliwości - społeczeństwo potrzebuje realnych informacji o epidemii, a żyjemy w świecie mediów. Podejrzewam, iż jestem subskrybentem u Wykopków ze wszystkich województw - głupi lokalny link służy mi jako niezmierne źródło wiedzy. Śmiało wytykać mi błędy (przypominam, że pacjentów punktuję tam, gdzie się aktualnie znajdują), będę wszystko weryfikował, abyśmy mogli wspólnie tworzyć ten tag.

Jeśli jest możliwość, proszę o +, jeśli wspieracie moją działalność, oraz o obserwowanie #rankingkoronny na wykopie + przesyłanie go zainteresowanym znajomym. Nie zawiodę Was.
  • 21
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@BuQwald: za Twoją pracę należy Ci się najwyższe dostępne wynagrodzenie: będziesz mógł po tym wszystkim wpisać to sobie do CV.

Tak na poważnie to obserwuję praktycznie od początku, tak trzymaj bo robisz świetną robotę.
@BuQwald:

po 1 - MANIPULACJA na stronie gov.pl masz wyszczególnione wszystkie szpitale zakaźne w każdym województwie

więc manipulujesz twierdząc, że rząd podaje tylko ogólnikowo co do województwa

jak masz informację gdzie są szpitale oraz informację o tym, że w danym województwie jest nowa osoba zarażona to chyba oczywiste, że znajduje się w którymś ze szpitali (no, chyba, że jest to oczywiste tylko dla mnie)
Pobierz Arachnofob - @BuQwald: 

po 1 - MANIPULACJA na stronie gov.pl masz wyszczególnione ...
źródło: comment_1584630919tg7REhgHiDOBlmik638MI6.jpg
@Arachnofob: Aktualnie większość nowych zachorowań określana jest statusem "stan dobry", najczęściej kończy się to leczeniem w domu - stąd zamiast 19 (inne źródła mówią o 20) szpitali zakaźnych "centralnych", mamy prawie 40 miast w rankingu. Więc nie manipuluję. ¯\_(ツ)_/¯

Mógłbym oczywiście "na pałę" wrzucić wszystkich pacjentów do jednego wora, niemniej wynikły by takie kwiatki jak z Elblągiem, gdzie są różnice między moim rankingiem, a rankingiem Ministerstwa dot. zachorowalności w województwach.
@BuQwald: po 2 - już któryś raz ci piszę, że w Ostródzie nie było żadnego zarażenia...

przypadki które są, są tu leczone i przywieziono tu ludzi z Iławy

więc podajesz niby, aby ludzie wiedzieli gdzie się ewakuować, tylko, że to kolejna manipulacja bo to,.że tutaj są osoby leczone to nie znaczy, że tu były zarażenia więc uciekanie jest bez sensu xD

no, ale mówienie, że piszesz bzdury to według ciebie atakowanie
Pobierz Arachnofob - @BuQwald: po 2 - już któryś raz ci piszę, że w Ostródzie nie było żadneg...
źródło: comment_1584631160k9sJpVyjZy6773XdME4AAb.jpg
@Arachnofob: Szanuję krytykę, żałuję tylko, że nie została wyłapana ironia w mojej wypowiedzi dot. ucieczek i nawiązania do syfu, jaki się zrobił w Słonecznej Italii ( ͡° ͜ʖ ͡°). Od początku prowadziłem ranking pod kryterium szpitali/miejsca aktualnego pobytu chorego, stąd od początku dostaję ataki właśnie odnośnie Ostródy i Raciborza.