Wpis z mikrobloga

#miui 20.3.19 by xiaomi.eu się buduje. Na sourceforge/androidfilehost powinno dotrzeć ok. 21-23.
co nowego:
- marcowe poprawki zabezpieczeń (część urządzeń)
- ciemny motyw w Asystencie MIUI
- poprawka problemu z niedziałającymi Zachowaniami aplikacji na Androidzie 10 (Ustawienia > Aplikacje > Zarządzanie > Zachowania aplikacji)
- tryb Dokumenty w Aparacie (Mi 9, Mi 9 Pro 5G, Mi Note 10)

więcej here: https://miuipolska.pl/d/xiaomi.eu/updater/changelog-pl/20.3.19.html
#xiaomi #miuipolska
Pobierz Orjon_MIUI - #miui 20.3.19 by xiaomi.eu się buduje. Na sourceforge/androidfilehost po...
źródło: comment_1584622979vgqwhtiPde91Q9sqhW5PXx.jpg
  • 9
@Orjon_MIUI: aż musiałem się cofnąć z poprzedniej wersji bo wszystko zrobiło się czarne, ciężko nawet messengera ogarnąć a nie działa zmiana na motyw biały, czy wiesz może czy to jest poprawione, w sensie MS?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@HaPPe: L1 już dawno. Jeśli ktoś ma L3 to znaczy, że wyczyścił sobie partycję /persist, gdzie są m.in. klucze od Widevine. Jesli ktoś nie miał kopii tej partycji to kaplica, L1 już nie odzyska (klucze nadawane w fabryce)
@Orjon_MIUI: nie czyściłem zresztą tak jak pisałem, na china miałem. ostatnio na devie byłem na 20.1.2, wtedy nie było. To fajnie, zaraz sobie deva wrzucę w takim razie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Orjon_MIUI: jeśli mogę tu napisać, to automatyczna jasność dużo dłużej rośnie, i zdecydowanie dłużej się zmniejsza, strasznie irytujące jak światło gaśnie i wali na morde światło zanim się ściemni ( ͡° ʖ̯ ͡°)