Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@lukjan: Co to znaczy w dłuższej perspektywie? Jest jakiś dodatek z niższymi ligami Polskimi w których są grywalni nie „szarzy” piłkarze :D

@dziki17: są dodatki z niższymi ligami. Chyba nawet do 4 ligi włącznie. A z zagranicznych nie muszą być ligi, wystarczy, że w bazie dodasz zawodników krajowych takich państw jak: Czechy, Słowacja, Bułgaria, Serbia, Chorwacja, Białoruś, Węgry, Albania, Gruzja, Czarnogóra.
@dziki17: To znaczy, że w miarę zdobywania ekstraklasy, po kilku sezonach dominacji, żaden z tych graczy z niższych lig nie będzie się nadawał, wtedy już tylko wyżej się szuka, jakieś odrzuty z lig top 5
@dziki17: Warto tez dodać samych piłkarzy, a lige niekoniecznie np. w zaawansowanej bazie danych np wybierasz że z danego regionu pilkarzy z jakas tam reputacją itp.

Poza tym ogolnie zależy ile gra Ci może pociągnąć.
Ja grając Polską biorę zawsze top 4ligi + Czechy/Chorwacja/Serbia czasem Rosje i Portugalie, Brazylie

Sam teraz zabieram się za Widzew i jeszcze nie wiem jakie ligi odpalić, zależy czy skusze się na samych Polaków czy bez
@Rmne: @Kris1910: wziąłem Wiśle Kraków i ligi Polska do 3 z nowym updatem ESA38, liga słowacka i czeska i dodatkowo zawodnicy krajowi z Węgier, Albanii, Serbii, Czarnogóry, Czech, Słowacji, Brazylii itp