Wpis z mikrobloga

@ROZPEIRDOL9001: Był podobny wątek kiedyś na reddicie to raczej dominowały opinie, że poker jest super jak grasz sobie od czasu do czasu a nie jak się z niego chcesz utrzymywać. Downswingi, duża konkurencja, konieczność ciągłego samodoskonalenia, coraz większe obawy o to czy nie grasz z botami.
Jakimś tam minusem też jest niepewność co do tego, że prawo hazardowe się utrzyma w miejscu w którym mieszkasz (gdzie na ten moment np w
@ROZPEIRDOL9001: jak masz odpowiednio dużo czasu i motywacji do nauki to byś dał rade w rok dojść do miejsca w którym mógłbyś się utrzymywać z pokera. Przy czym najprawdopodobniej musiałbyś mieć coacha.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nanosza: mnie bardziej kusi napisanie wlasnego bota, ale to i tak strasznie gruby temat a i tak nie wiadomo czy oplacalny koniec koncow. Niby wszystko opiera sie ja matematyce i statystyce...
@ROZPEIRDOL9001: to prawda boty są dość sporym problemem ale imo w ostatnim czasie każdym większy operator poczynił duże kroki w celu walki z nimi. Grając na różnych roomach dostawałem wiadomości o zwrocie przegranych środków w grach z udziałem zbanowanych botów/oszustów.