Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@beerkoff: też mam taki i to jest dramat jak to mierzy. Sprawdzam dziecku temperaturę, 38.2 dramat... Dotykam jego czoła, nie no aż tyle nowe może mieć. Sprawdzam drugi raz 37.4. sprawdzam jeszcze raz 37.6. zawsze z pięć pomiarów przynajmniej robię.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AllOver: ja też zawsze ponawiam pomiar, ale takich rozstrzałów temperaturowych nie mam. Powiem więcej: jak w styczniu byłem w szpitalu to pielęgniarki mierzyły nam temperaturę swoim termometrem elektronicznym, rzadko kiedy pokazywał więcej niż 37.0. A mój pokazywał 38.4. Dziecko zmęczone i rozpalone (6 miesięcy), w końcu się #!$%@?, zażądałem pomiaru klasycznym temometrem. Wynik 38.2. #!$%@? się podwójnie... i z pewną dozą niewiary, ale jednak bazuje na swoim termometrze.
  • Odpowiedz
@beerkoff: też mam taki i to jest dramat jak to mierzy. Sprawdzam dziecku temperaturę, 38.2 dramat... Dotykam jego czoła, nie no aż tyle nowe może mieć. Sprawdzam drugi raz 37.4. sprawdzam jeszcze raz 37.6. zawsze z pięć pomiarów przynajmniej robię.


@AllOver: no właśnie jeszcze nie trafiłem na termometr tego typu, który by rzetelnie mierzył temperaturę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz