Wpis z mikrobloga

Gnije z ekspertow ktorzy mowia o tym ze ceny #nieruchomosci zostana na obecnym poziomie. Bedzie duzy spadek cen. Moze nie jakis ogromny, ale bedzie tapniecie. Przepowiednia uzytnika @Scaab spelnia sie na naszych oczach. Wystarczy rzucic okiem na dwie rzeczy: demografie oraz turystyke. Brak turystow w #warszawa #wroclaw #trojmiasto #krakow #poznan oraz fakt ze setki tysiecy ludzi z prowincji tworza te slynne miasta wojewodzkie. Studenci, single, kredyciarze, osoby ktore straca prace w związku z kryzysem - mnostwo z nich wroci do "siebie" do malych miast, miasteczek i wiosek. Nie beda placic za wynajem skoro nie beda mogli znalezc pracy.

#polska #koronawirus #mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie #covid19 #ekonomia #gospodarka
  • 48
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@SzalonyFanMalysza: jestem na grupach posrednikow i flipperow - nawet tam przewiduja kryzys ¯_(ツ)_/¯ sami rozgrzali ten rynek do granic mozliwosci przez naganianie na pseudoinwestycje. Ten kryzys bedzie o tyle gorszy, ze branze nieruchomosci zwala na starcie, poprzez eliminacje popularnej formy zarobku w postaci najmu krotkoterminowego
@su1ik: rzucą się osoby, które do tej pory nie kupiły. Rynek jest totalnie przebrany, przynajmniej w kraku. Zawsze jak patrzyłam to znajdowało się przynajmniej jedno spoko mieszkanie - które mogłabym wziąć pod uwagę. Teraz takich mieszkań jest 0. Kryteriów nie zmieniłam.