Wpis z mikrobloga

Ci co wyjechali poza Polskę na wakacje, a teraz stękają to D E B I L E!
Pojechali, bo szkoda pieniędzy było stracić. Teraz stękają jaki to nasz rząd jest be, jak to tak muszą płacić za powrót do domu. Wylewają swoje żale w telewizji. Przecież to zwykli idioci... #koronawirus #powrotdodomu
  • 73
  • Odpowiedz
  • 0
@dwarfguard Osmieszasz sie, argumentujesz, ze sa dobre powody dla ktorych ktos mogl poleciec do innego kraju przed styczniem a teraz nie jest w stsnie wrocic a wrocic musi bo inaczej umrze, po czym nie wymieniasz zadnego takiego powodu xD szkoda czasu na takich ludzi jak ty, to akurat fakt
  • Odpowiedz
@Sinn: A to ja muszę być w takim przypadku żeby to wykazać nieudolność obecnego działania rzadu ? XD niezły jesteś i masz racje szkoda czas tracić na takich ograniczonych ludzi jak Ty :)
  • Odpowiedz
  • 0
@dwarfguard No to podaj choc jeden DOBRY powod wyjazdu i DOBRY powod dlaczego teraz musza wrocic, najlepiej to kazdemu darmowy samolot w ta i w tamta, ja naprawde nie lubie obecnego rzadu, ale na calym swiecie takie dzialania wlasnie sa podejmowane. I trudno, wyjechales, nie masz pieniedzy, nie wziales pod uwage ryzyka i jest to tylko i wylacznie twoja wina. Kazdy odpowiada sam za siebie, poki nie pokazesz mi jednego przykladu gdzie
  • Odpowiedz
@Kalamarapaksa:
A co jesli jestem w anglii od 4 lat, okazalo sie ze szkoly pozamykali co za tym idzie firma w ktorej pracuje, czyli produkcja mebli szkolnych tez zistanie zamknieta i nigdzie nie ma pracy bo wszedzie zwolnienia i chce wrocic do pl.
Jestem zdrowy siedzr w domu lol
  • Odpowiedz
@Sinn: Ja ci nic nie będę tłumaczył bo już zakończyliśmy rozmowę, bo jestem osoba na która szkoda Ci czasu, a ja z ograniczonym czlowiekiem nie będę dyskutował. Sprawy biznesowe- zawodowe. Skmin fazę ze ludzie pracują na całym świecie
  • Odpowiedz
  • 0
@dwarfguard XD no to juz ci napisalem, ze twoj pracodawca wtedy powinien ci pomoc, to absolutny standard ze pracodawca oplaca ci wyjazd, hotel itp. A jak jechales na wlasna reke zarobic w UK czy w Niemczech a nie znasz jezyka to wracaj busem jak cie nie stac na samolot LOTu
  • Odpowiedz
@Sinn: Czemu jesteś tak ograniczony, a co jak jesteś JDG? To wtedy pracodawca ci zapłaci jak sam nim jesteś ? Miałeś wykupiony lot normalna linia ale Ci ja zawiesili i w ten czas przyszedł lot z propozycja za 5x tyle, to jest to niestosowanie cen dumpingowych? Czyli to sa Ci przestępcy o których mówi premier/prezydent codziennie?
  • Odpowiedz
  • 0
@dwarfguard Jak jestes sam sobie szefem to to jest ta sama sytuacja co z ludzmi prscujacymi w UK/Niemczech, albo sie ubezpiefzyles sam i mozesz teraz skorzystac z pomocy albo plac za to ze nie przewidziales sytuacji, ktora byla juz praktycznie pewna w styczniu. A wyjazdy sluzbowe rafzej 2 miesiace nie trwaja, cjoc na pewno moga sie zdarzyc. Trudno, mnostwo osob pracuje na umowt zlecenia, mnostwo osob straci prace, ale kogos maja interesowac
  • Odpowiedz
@Sinn: Tak sobie to tłumacz komunisto :) Ja tam współczuje tym ludziom i to tyle a Ty się cieszysz ze płaca drożej to nas różni. Ja się cieszę z sukcesów nieznanych mi osób a Ty im zazdrościsz. Na tym kończę rozmowę z Tobą Januszku. Mam chociaż cicha nadzieje ze ten nosek Ci odpadnie i zaczniesz myśleć obiektywnie bez zawiści do innych ludzi.
  • Odpowiedz
  • 0
@dwarfguard Wspolczuje absolutnie kazdemu kto bedzie mial choc najmniejsze problemy przez Koronawirus, czy jest to dyrektor generalny, czy ktos kto pracuje na kasie. Szczegolnie malym przedsiebiorcom ktorzy ciagna ten kraj i sa mu potrzebni. Ci duzi daja prace wielu ludziom. Ty nie rozumiesz w ogole meritum sytuacji. Ja jestem realista i po prostu rozumiem, ze KAZDY traci. Jeden zaplaci 5x tyle za lot, drugi straci prace, trzeci straci mnostwo hajsu, niektorzy wszystko
  • Odpowiedz
  • 0
@dwarfguard Gdzie sie wyklucza, widze ze jestes b. dobry w wytykaniu rzeczy ogolnie, ale nie we wskazywaniu szczegolow xD. Napisalem wyraznie, ze ci dyrektorzy (ktorym wspolczuje) nie moga obchodzic panstwa bo z jakiej niby racji? Tak jak nikogo nie obchodza pilkarze. Kazdy traci, powtarzam. I NIE DA sie tego rozwiazaf uczciwie. Panstwo i tak doplaca mnostwo kasy do tych lotow.
  • Odpowiedz