Wpis z mikrobloga

Obecnie użytkuje #mi5. Chcę zmienić telefon. Zastanawiam się co wybrać #mi9se #mi9t czy #mi9tpro. Zależy mi na długim czasie pracy na baterii oraz żeby telefon działał płynnie przez ponad 3 lata tak jak mi5. Za mi 9 se przmawia rozmiar a jak z parametrami? Czy może jest coś innego w przedziale cenowym wartego uwagi?
#telefony #xiaomi
  • 18
  • Odpowiedz
@Niewinnyk: Ja z Mi5 przeszedłem we wrześniu na 9T Pro(dokładniej chińskie K20 Pro) i jestem bardzo bardzo zadowolony. Bateria przede wszystkim potrafi wytrzymać i 2 dni jak nie używam za dużo
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Niewinnyk: mi9t wytrzyma dłużej na jednym ładowaniu dzięki słabszemu procesorowi, użytkuje od listopada i jest w pyte

jak nie lubisz czystego ekranu bez notcha to bierz mi9 lite
  • Odpowiedz
  • 3
@Przegrywhere mam swojego 3 lata. Liczne upadki, tylnie plecki wymienione bo róż iłem po upadku z 1.5m, obudowa wygięta. Telefon działa. Brat ma 2 lata inne xiaomi, podobna historia zero problemów. Znajomi też mają I chwalą sobie. Może kupiłeś jakiś składany albo podróbkę z Chin?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Niewinnyk: przesiadłem się z Mi5 na Mi9t i jest dla mnie zbyt duży i zbyt ciężki. + mam problem z włączającym się filtrem po 21 ¯\_(ツ)_/¯ Wydajność ok, pykam teraz nawet w coda. Zastanawiam się czy nie zmienić na używanego iPhone 7
  • Odpowiedz
@NieMogiem: mam mi 9se jakoś 4 mc i mogę polecić , SOT ponad 5 h , wydajność dobra , chodzi płynnie , ekran ok , chodź przesiadka z ips na amoled trochę na początku przeszkadza .

Minus to aparat nie ma skoku lub lepszemu z M5 , czasem problem z czytnikiem odcisku palca ale czytałem że zależy to od szkła jakie się ma ale nie jest źle
  • Odpowiedz
@Niewinnyk: mam mi 9se jakoś 4 mc i mogę polecić , SOT ponad 5 h , wydajność dobra , chodzi płynnie , ekran ok , chodź przesiadka z ips na amoled trochę na początku przeszkadza .

Minus to aparat nie ma skoku lub lepszemu z M5 , czasem problem z czytnikiem odcisku palca ale czytałem że zależy to od szkła jakie się ma ale nie jest źle
  • Odpowiedz