Wpis z mikrobloga

@WypadlemZKajaka: bo rząd jest #!$%@?,ale z drugiej strony będą mieli tutaj ni łzy #!$%@?,i nie muszą się martwić o to że będą im. Z różnych zakątków świata biadolić że są zli bo olali ludzi na świecie,dostali szansę ,ci co chcieli i mogli to przylecieli,a przynajmniej większość ...więc głupi i ni głupi ruch,jakby tych co przylecieli na przymusowa kwarantannę dać w jakieś #!$%@? ,gdzie masz 40 km do cywilizacja z buta,byłoby inaczej
@WypadlemZKajaka: mieszkam za granicą i nikt z moich znajomych, którzy tutaj mieszkaą nie wrócili do PL! a znam sporo osób. Z kolei widziałam mnóstwo przypadków osób przebywających tymczasowo, którzy nie mieli jak wrócić byli to turyści, odwiedzający rodzinę, ludzie którzy byli w sprawach służbowych itd.

Nie wkładajcie wszystkich do jenego worka. Za granicę nie wyjeżdżają jedynie osoby do pracy lub turystycznie jest milion innych życiowych sytuacji! I mieli prawo przebywać za
@Kir91 żadne mierzalne dane to nie są, ale sam widzę, że wszyscy wracają zza granicy, ci, którzy wyjechali paręnascie lat temu z mojej okolicy. Zawsze przyjeżdżali raz na parę lat w odwiedziny, a teraz wszyscy, jak jeden mąż wrócili, pomimo, że pracę w Niemcach wciąż mają ¯_(ツ)_/¯
Na pewno połowa to ludzie wracający z pracy. Lot do domu z Londynu czy Edynburga to raczej nie miasta wakacyjne. Po za tym wystarczy poczytać fora Polaków w UK co pisali wtedy. " Moja żona leci w sobotę bo tutejszy nhs jest słaby i jak chorować to w pl "
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WypadlemZKajaka: Ponieważ to doskonały sposób na dokapitalizowanie LOTu pod nosem UE i tylko o to tu w tym chodzi. Nawet gdyby 100% sprowadzonych z prawami wyborczymi odwdzięczyło się 10. maja to i tak stanowią tylko promil wszystkich uprawnionych do glosowania
@WypadlemZKajaka: Ci co pracują na czarno to się boją, że jakby musieli zapłacić za leczenie to by się nie wypłacili. Wszystko stoi - roboty nie, a za nocleg trzeba płacić. Tak samo Ukraińcy masowo wracają do kraju. I od razu po powrocie bezrobotne i doić hajs od państwa. :/
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@michalina__: I second that. Ani ja, ani moja rodzina, ani nikt z moich znajomych nie wrócił ani nie wybiera się do Polski w związku z obecną sytuacją. Chociaż wg wykopków to sama patologia wróciła. No ale też według wykopków emigracja w UK to sama patologia więc oświadczam ci @WypadlemZKajaka , że cała znana mi polska patologia pozostała w UK i nie będziemy was ani waszych bliskich zarażać koronawirusem i życzymy wam
@WypadlemZKajaka ściągają wdzięcznych wyborców. Oni ogólnie wszystko postawili na jedną kartę. Młotem propagandowym jebią naród po tych głupich głowach, robią co mogą czyli głupio i niewiele. Tyle, że krzyczą przy tym jacy są zajebiści.

Uda się: wygrają wybory, Wielki wódz przeprowadził swój lud przez kryzys (oczywiście w imię Boga i jedynie słusznych wartości).
Nie uda się: cóż, innym też się nie udało. Burdel może być taki, że nikt nawet nie pomyśli o
bzdura, większość to powracający, którzy od lat siedzą za granicą.


@WypadlemZKajaka: i pewnie od lat płacili składki na nfz i podatki żeby teraz za darmo się wyleczyć. Prawda jest taka, że ja bym został za granicą. Jak ktoś mieszka gdzieś 10 lat i nie zna języka tubylców to jest po prostu idiotą. Jedyny kraj z jakiego bym "wrócił" (bardziej uciekł) to jest wielka brytania, i tym ludziom się nie dziwie, bo
bzdura, większość to powracający, którzy od lat siedzą za granicą.


Ale wymyślasz. I co, nagle tysiące chętnych rzucają pracę i uciekają do kraju, który nie jest przygotowany na walkę z epidemią?

Przecież to nie ma sensu.
To są głównie turyści.

@WypadlemZKajaka: