Wpis z mikrobloga

Hej, wykopki szukam jakiejś sensownej opieki medycznej, gdzie nie będę musiał czekać godzinami, dniami i tygodniami na wizytę lekarską, np do lekarza medycyny pracy. Czy taki #medicover się nada w ZS? Jakie są Wasze opinie o tym przybytku?
#szczecin
  • 8
@pavel999: Moim zdaniem się nada, aczkolwiek sprawdź, która z placówek Medicover czy Luxmed ma podpisane umowy z Amazon czy tego typu gigantami. Teraz są chyba w grupie Luxmed.

Dlaczego o tym mówię? Z mojego doświadczenia i w mojej opinii taka rzesza bardzo utrudnia dostanie się do specjalisty.
Plusy:
- dentysta pani doktor Kwiecień
- nie miałem nigdy problemu żeby umówić się do jakiegoś specjalisty (np. ortopeda z wyprzedzeniem ok. 2 tygodnie)
- medycyna pracy idzie całkiem sprawnie
- lokalizacji
- parking za szlabanem, a w razie braku miejsc obok jest parking Galaxy

Minusy:
- umówienie się do internisty graniczy z cudem w okresach chorobowych
- system online do zapisów do lekarzy jest zepsuty - zdarzało mi się zapisywać do
@pavel999: Miałem osobiście i LuxMed i Medicovera i jakoś bardziej do mnie przemawiał LuxMed. Łatwiej się umówić, fajna apka mobilna, lekarze naprawdę spoko. Jedyne co to lokalizacja beznadziejna, bo samochodem ciężko dojechać tam.
@pavel999 rok byłem w luxmedzie, całkiem ok. Nie było problemów z umówieniem się do internisty z dnia na dzień. Wszystko przez internet, nie trzeba nigdzie wydzwaniać.