Wpis z mikrobloga

@Synu: Ból głowy, klatki piersiowej, gardła, mięśni, oczu, brzucha, osłabienie, suchy kaszel, stan podgorączkowy w ciągu dnia. A do testu przeważyło to, że miałem kontakt z ludzmi z UK 3 tygodnie temu.
  • Odpowiedz
@soxn: myslisz, ze moga robic testy na "odwal sie"? Zawsze moga powiedziec ze w momencie robienia testu byles zdrowy a zachorowales pozniej. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Tak tylko teoretyzuje.
  • Odpowiedz
@RBMK: Wczoraj byłem na zakaźnym i mam schizę, że przed testem było wszystko okej, ale mogłem złapać wirusa będąc tam wśród prawdopodobnie zarażonych ¯\_(ツ)_/¯ a czy testy na odwal się? Myślę że nie marnowali by tyle środków na jednego pacjenta. Samo ubranie się lekarzowi, zajęło przeszło 30 minut
  • Odpowiedz
Ból głowy, klatki piersiowej, gardła, mięśni, oczu, brzucha, osłabienie, suchy kaszel, stan podgorączkowy w ciągu dnia.


@soxn: takie objawy i brak pozytywnego? no to masz jeszcze większy problem, bo pewnie nikt nie wie co złapałeś xD
  • Odpowiedz
@soxn: A jak wygladała procedura na miejscu ? Ile trwa? Odsyłają do domu odrazu ? Był kontakt z potencjalnie chorymi ? Mialem przez dwa dni ponad 38 czułem się jak śmiec ale bez duszności i kaszlu, dziś przeszła temparatura (dużo leków pomogło pewnie) ale doszedł kaszel i bol gardła. I nie wiem czy im zawracać dupę czy mam większe ryzyko że tam jeszcze sie czymś zaraże
  • Odpowiedz