Wpis z mikrobloga

Powiedzcie mi moi drodzy.. czy podczas drugiej edycji BB, podczas tego jak bardzo szaleliśmy wszyscy tutaj za Kamilem, jak stworzyliśmy jedną grupą jeden wielki mur, który był przeciwko Waflom, jak witaliśmy i żegnaliśmy dzień zdjęciem Kamila, jak śmialiśmy się z jego nietypowego sposobu bycia, podziwialiśmy jego spryt, gadane i radzenie sobie w różnych sytuacjach.. Poznaliśmy człowieka niestandardowego, nieokrzesanego łamiącego nieraz różne tabu.. Co z wami teraz? Czego się po Kamilu spodziewaliście, że bedzie zwyczajny i że będzie robił tak jak mu dyktują lub tak jak nakazują stereotypy.. NIE...! Oglądaliście strima i wiecie, on nigdy nie był i nie będzie grał tak jak mu zagrają..!
#bigbrother
  • 9
@kimi38: ogólnie strumyk strumykiem, życie życiem. Dał nam rozrywke w programie i w sumie tyle. Cel osiągnięty. No osobiście przestałam go obserwować ponieważ stał sie słupem reklamowym i męczyły mnie jego stories z Ewą. Potem dodatkowo ta sprawa z Hanysem (a osobiscie dla mnie Hanys to #1 uczestnik jeśli chodzi o obie edycje i działalność po programie) i jego zachowanie w obliczu pandemii (namawianie do wychodzenia z domu, lekko wyśmiewając obecną