Wpis z mikrobloga

Niemcy - kraj ze stali
Polska - kraj z cebulowej łupiny
Chyba się po tej pandemii wyniosę do normalności, blisko jest, zawsze można do rodziny na obiad niedzielny wpaść.
Stan państwa weryfikują właśnie takie sytuacje, a u nas nie będzie co zbierać z gospodarki. Oni, na bank jeszcze dostaną obniżki podatków by rozruszać na nowo gospodarkę. Po pandemii przedsiębiorca w Polsce będzie buuuuulił i to sporo :) Wszak trzeba utrzymać rozdawnictwo i emerytów.
#takaprawda
#emigracja #niemcy #koronawirus
  • 9
@glogovianin: calkiem mozliwe ze tak bedzie bo te debile pojda do pracy nawet za 5zl za godzine...

Mozna to w sumie wykorzystac majac kapitał lub poprostu wyjechac nie mając...

Ale trzeba byc kompletnym debilem zeby zostac i caly miesiac dzien w dzien #!$%@? za pieniadze na opłaty...

Nie widzac tego ze obok dostana za to samo MINIMUM 5x tyle zakładając pozniejszy zjazd do pl. W praktyce mysle ze bedzie 10x tyle(fizyczny)
@Jestemnacyklu: ja mam tu starszych rodziców, a sam jestem po 30 :) tylko to mnie trzyma, mogę też siedzieć w Polsce, bo zarabiam ponadprzeciętnie nawet jak na standardy niemieckie
ale jednak niezależnie od tego, czy masz te pieniądze, czy też nie - one nie są wszystkim. Liczy się jakie jest Twoje otoczenie i ludzie, któych codziennie mijasz i spotykasz. W Polsce będą jeszcze bardziej mordy wygięte w pałąk, wróci przestępczość i
@glogovianin: true. Ja tez po 30. W tamtym roku nie bylo chyba mies zebym zarabil ponizej 10k(w Polsce) mimo to nie uwazam zeby to bylo duzo a wrecz rozsadne minimum do zycia a nie wegetacji bo 2000zl to wegetacja

Jezdze starym samochodem, ale sportowym i dosc drogim jak na Polske, ale jednak starym a mimo to kluje w oczy kazdego... a np w takich Niemczech nikogo by on nie dziwil... bo