Wpis z mikrobloga

Jak to jest?

Ludzie ciezko pracujący i biorący nadgodziny: NIE MAM PJENJENDZY

Ludzie bezrobotni: NIE MAM PJENJENDZY

Po #!$%@? wy pracujecie skoro macie tyle samo co cwaniaczek ktory np siedzi u rodzicow i cos tam czasem przykombinuje?

Oboje podobny level zycia czyli cebulenie na wszystkim ale jednak jedmemu i drugiemu na papieroski wystarcza

#!$%@? ale zagadka( ͡° ͜ʖ ͡°)

Najlepsze jest to ze jak przyjdzie kryzys to ci zapracowani nie beda juz mieli nawet na papieroski ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale dalej nie otworza oczu zeby zobaczyc ze ktos ich #!$%@? w dupe

#koronawirus #przegryw
  • 30
@taktoto: ale kto mowi ze rodzice? Zrozum ze większość Polakow pracuje tylko na czynsz i bilecik do pracy. Jak zaczarowani

Nie rozumiem np.singla ktory wynajmuje mieszkanie xa 70% jego pensji. No debil xD

Ale spoko bo najemca zarabia( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Jestemnacyklu ty sam w pierwszym wpisie

"Po #!$%@? wy pracujecie skoro macie tyle samo co cwaniaczek ktory np siedzi u rodzicow i cos tam czasem przykombinuje?"

Co by zrobił, jakby nie chałupa rodziców, którą opłacają?
@Thunderbird88: no ale z czego oni odloza jak im nic nie zostaje? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I nie przetlumaczysz( ͡° ͜ʖ ͡°) dlatego w pl majac kapital i pomysl mozna zrobic fortune bo debile za pietruszke pracuja.. i najlepsze jest to ze oni nie dostrzegaja problemu. Im jest dobrze.

Dlatego w tym kraju lepiej nie bedzie

A juz w ogole absurdem jest to
@taktoto: obejrzalem Twoj profil i szklana kula mi pokazala ze jestes jakas specjalistka od kodeksu pracy ale jednoczesnie za malo rozgarnieta zeby rozkrecic wlasna dg na tyle zeby szło "z kuponow" i jak wypietnowalem polaczkom prawde to Cie dupka zapiekla i zaczelas gadac jak to niedojrzale itd

A mi tam zajebiscie bo nic nie robie a kasa jest i bedzie(nawet z glupiego wynajmu kiedys)

I kisne jak slysze od znajomych jacy
Fakty sa takie ze w Polsce juz bylo zle a teraz po kwarantannie to łoooooooo paaaaanie

Bedziecie robic za pietruszke

Co madrzejsi pojada tam gdzie jest pieniadz ktory 1 bedzie kosztowal u nas 5zl( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Jestemnacyklu: "nie mam pieniędzy" to tylko zwrot, majac wlasne opłacone mieszkanie, zatankowany samochod i 2 tys na koncie tez mozesz powiedzieć ze nie masz pieniedzy. Menel ma przy sobie 200zl to jest bogaty, ma dużo pieniędzy.
Przykładowo moj stary jęczy ze nie ma pieniędzy jak jest mniej niz 20k na koncie.
@Thachi: jesli nie wiesz to nigdy nie będziesz miec. Sad true. Ktos kto ma "zylke" to robi hajs na kazdym kroku. We wszystkim widzi zarobek i okazje.

@siemaPrzegrywy9: no tez prawda ale obserwujac znajomych widze ze serio nie maja a pracuja mega ciezko i za nieproporcjonalnie male pieniadze(ale to akurat chyba standard)
@Thachi: chcialem juz dawno i mam to co chcialem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A Ty zyj obrzydzajac sobie to w sposob: "aaa napewno nie prawda" a to Ci nic nie da bo nie mozesz zaklinac rzeczywistości. Z takim podejsciem to nie masz szans na cokolwiek w zyciu w zadnej materii na zadnej płaszczyźnie...

Tacy jak Ty wlasnie koncza w tych pracach za najnizsza bo traktuja to jak
@Thachi: Pozerem moze i tak(wg polskiej mentalnosci) To prawda... ale zarobionym i takim ktory osiagnal to nie kiwnąwszy nawet palcem. Nie upocil sie, nie umorusal
( ͡° ͜ʖ ͡°)

W tym kraju polaczki powiedza ze pozer i zazdrosc ich zjada a np w takich niemczech by pewnie powiedzieli "ooo biznesmen...no zarobil to ma"

Jest cos takiego jak work life balance

Kazdemu zycze
@Thachi: nie to Ty masz problem z zyciem ktore Cie przytlacza i sobie nie radzisz a net jest takim swoistym katalizatorem tego wszystkiego

Przejrzalem Twoj profil i szklana kula mi to powiedziala

Ale zycze szczescia (i ogarniecia sie w pore)

Ps kiedys zrozumiesz ze to czego tak strasznie pragnales tzn jakiejkolwiek dziewczyny (to widac( ͡° ͜ʖ ͡°) ) to nie to co sobie wyobrażałes. Zrozumiesz to tak