Wpis z mikrobloga

Myślicie że propaganda TVP nie działa?

Właśnie się dowiedziałem od oglądającego namiętnie wiadomości wujka że: "Przez Kopaczową za pierwszej epidemii SARSA zginęło tysiąc osób w Polsce, bo kazała ludziom się bawić i chodzić do pracy... oraz nie kupiła niezbędnych szczepionek" oraz usłyszałem radę abym "nie nakręcał się politycznie i nie dał się wodzić tym którzy chcą za wszelką cenę wyrwać władzę dla siebie" xD

Także ten...

Ten kraj jest stracony... Mamy dwie równoległe rzeczywistości i dwa światy w jednym, tym mniej realnym, żyje spora część społeczeństwa :(

#bekazpisu #koronawirus #epidemia
  • 66
@muwieszeptem: to już jest ten etap betonu i zacietrzewienia, że szkoda nerwów. Kiedyś próbowałem, ale "500+ dzieciom dali, emeryturka 13 jest, a i ma być 14, słuchaj synek, kto tyle dał? tamci tylko kradli dla siebie" mówie mamo, ale gospodarka (...) a ona przerywa i mówi a co mnie tam gospodarka interesuje xDDDD No to ja już praktycznie cały się trzęse z nerwów i powiedziałem, że #!$%@? to kato prymitywne myślenie
@szczurek_87: to, że działa to niestety doskonale wiem od wielu lat. Moja matka i babcia to najtwardszy elektorat PiSu, dramat. Najlepsze, że same narzekają na inflację, a jak pytam skąd się to bierze to oczywiście prywaciarze źli podnoszą ceny. A rząd dobry, daje dzieciom, bo poprzedni to kradli.
A jak mówię o poszczególnych aferach to oczywiście nic się nie dzieje, bo to pojedynczy zły człowiek, a wszędzie tacy się znajdą, zresztą
@ImInLoveWithTheCoco:
Możesz sobie tłumaczyć to jak chcesz bo widzę jesteś takim samym ślepcem jak ludzie mówiący o Wenezueli.

Prawda jest taka, że PiS rządził w czasie największej hossy w historii a pieniążki z niej przejadł i rozdał. Sprawdź sobie strukturę polskiego PKB, ile było z inwestycji a ile z konsumpcji. Aktualnie mogę powiedzieć - to #!$%@? w czasie tej pandemii.

Teraz będzie mogło zacząć się porównywanie rządów. Analogicznie jak dla PO-PSL
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@szczurek_87: Spokojnie, niedługo zaliczą bolesne zderzenie z rzeczywistością. Mam wrażenie, że wyborcy PiSu nie są na nic przygotowani, bo jak to, Jarek z Krzywoustym im pomogą!