Wpis z mikrobloga

@Bianki: Hej piwniczaki
Spałem 1.5h obudziłem się i nie mogę zasnąć.
Stwierdziłem ze rzucę palenie po raz trzeci.
2 razy z tą książką. Za pierwszym razem na rok za drugim az 5 lat ! I zmarnowałem to z glupoty. Trochę się cykam ze mi nie wyjdzie . Ale również mam cichą nadzieję że się uda !
Czytał ktoś z was ?
#ksiazki #rzucampalenie #nocnazmiana #bezsennosc #koronawirus bo podobno palacze mają trudniej
Bianki - @Bianki: Hej piwniczaki 
Spałem 1.5h obudziłem się i nie mogę zasnąć.
Stwi...

źródło: comment_1585274660apfcND5oMcMqCmPfsUFQyV.jpg

Pobierz
  • 17
@Bianki jak wyglądał powrót do jarania po 5 latach?

mam tę ksiazke przy łóżku cały czas ale lezy i #!$%@? a ja po miesiącu czy dwoch niepalenia wrocilem
@yolow7 @AdK9 : nie do końca wiem jak odpowiedzieć na to pytanie. Ale opiszę jak to wygląda teraz. Powrót był spowodowany za dużą ilością joyów. A jak wiadomo jest w nich tytoń. Myślałem - a tyle.tytoniu mi nie zaszkodzi - błąd. Odrobina dla palacza budzi w nim wszystko co z tym związane. Nawet się nie spostrzegłem kiedy nie chodziło juz o joya, a o tytoń. Na początku myślalem ze to.tylko chwilowe. Niestety
@yolow71: przeczytałeś ją? Z jakiego powodu wróciłeś do palenia? Tam jest pare zasad ktorych należy się trzymać. Tylko z czasem sie i nich zapomina i to jest bład chyba
@yolow71: a czyli na silną wolę chciałeś, nie warto bo nadal czekasz na tego jednego szluga, a mi osobiście ta książka cos w glowie przestawiła , tylko ze zapomniałem zasad jej i gibony. Tak 5 lat nie palilem gibonów bo wiedzialem czym to się moze skomczyc , tylko szkło xD
@Bianki: co to jest joy? epapieros/waporyzator? Jeśli nie to nie ważne, ale jeśli tak to czego się spodziewałeś, przecież ty jesteś uzależniony od nikotyny a nie od samego faktu spalania się materialu roślinnego w papierosie
rzucenie palenia na rzecz epapierosów to jak rzucić heroine na rzecz morfiny
@Bianki: w każdym sklepie w formie herbatki w torebkach jest, ale trzeba brać taka która nie jest zmielona na pył bo pali się za szybko
zamiast tytoniu do mj można dać praktycznie wszystko, ja testowałem jeszcze szałwie (lekarską, żeby nie było) ale ma obleśny smak i melise która bardzo drapie w gardło
nic lepszego od mięty nie odkryłem jako wypełniacz, ale z tytoniem nigdy nie próbowałem więc nie mam porownania