Wpis z mikrobloga

Jadę sobie spokojnie przez dzielnice z mojego essential travel panie Borys, jadę sobie przez spokojna zielona dzielnice

Nagle z podporządkowanej wyjeżdżają na lowelkach dwa pajeety lat ok 10 i 5 starszy przemknął mi przed maska, młody się obsral i zahamował

A madka co? A #!$%@? se idzie i gada z psiapsi ileś tam metrów dalej XD ja jape drę, jak ta zauważyła zaczęła drzeć jape na starszego pajeeta i w sumie sobie pojechałam ale jakby zniszczyli moja piękna tojotke to bym nogi z dupy powyrywała i o rowerku by zapomnieli

Czemu #!$%@? ludzie nie mogą siedzieć na dupie. Albo czemu zakładają ze jak jest lockdown to nie ma #!$%@? ruchu drogowego i można bombelki samopasem po dzielnicy puścić

PS. Tego śmiesznego znaku z dziećmi z piłkami nie było wiec ich wina

#gownowpis #koronawirus
  • 6
@PaulStanley: dobrze prawisz bo madki z kaszojadami i psiapsi na telefonie to chyba najwiekszy rak w historii ludzkosci

Ale ta tojotke to Ty wymien na jakies BMW albo Porsche. Ewentualnie Audi lub Mercedes(ale to juz drugi sort)

( ͡° ͜ʖ ͡°)
@PaulStanley: jedyne toyotki dobre to oponki TOYO TIRES. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No ewentualnie jeszcze Toyota Supra jest dobra.

Ja jak jade i widze bombelki i madke to robie przegazowke i madce wypada ajfon z rąk i prawie zawau a gówniakom sie bedzie po nocach snilo przez 2tyg ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To sie nigdy nie nudzi;p