Wpis z mikrobloga

KORONAWIRUS MOŻE BYĆ ZACZĄTKIEM III WOJNY ŚWIATOWEJ ?
Jeśli to co zostanie tu napisane jest realne to proponowałabym tym,którzy nie chcą walczyć ewakuację już teraz w jakieś bezpieczne rejony.

Wszystko dobrze jeśli koronawirus albo przynajmniej panika z nim związana zostanie ugaszona do tego stopnia,aby kryzys ekonomiczny nie był na tyle zły,aby ludzie mieli z czego opłacać rachunki,czynsz i jedzenie.

Niestety wysypują się informacje dotyczące coraz mocniejszej zjadliwości wirusa albo nawrotu fali zachorowań w krajach azjatyckich. Jeśli te informacje okażą się prawdziwe i rząd nie zniesie izolacji i opłat za czynsz,rachunki i co gorsza zamknie zakłady pracy to w pewnym momencie społeczeństwa w wszystkich krajach Europy rozpocznie wojnę z władzą.A co władza zrobi ? Użyje wojska i wszystkich środków.

Tak może wyglądać III wojna światowa. Wojna,gdzie to nie kraje napadają na siebie a ludzie prowadzą wojnę z władzą. Jeśli taki scernariusz jest możliwy to moim zdaniem jeśli masz ukochane osoby to jest idealny moment na ewakuowanie się gdzieś daleko - góry,tropiki,koło podbiegunowe ogólnie rejony,gdzie władza Was nie aresztuje lub zaciągnie do wojska a ludzie Was nie rozszarpią. Niezależnie do czego dojdzie w trakcie 3WŚ lepiej ten czas przeczekać w bezpiecznych miejscach na naszej planecie i być przygotowanym nawet na użycie nuki. (mało prawdopodobne,ale nawet).

Jak uważacie wykopki ? Moim zdaniem taki scenariusz ma sens.Koronawirus = wywoływanie paniki = zamykaniem gospodarki = brak pieniędzy na opłaty i jedzenie = wojna ludzi z władzą (III wojna światowa).

Przypominam,ze obecna epidemia kiedyś też była nazywana foliarstwem....

#koronawirus
  • 14
jak nie będą za co mieli opłacić czynszu i rachunków oraz jedzenia to co w takim razie wg Ciebie zrobią ??


@Bounty994: Ja pierdzielę, to się zadłużą. I oddadzą kiedy już będą mieli. Jak ja nie znoszę takiego panikarskiego #!$%@?
@Maly_Jasio: bronie nuklearne o ograniczonym zasięgu nie rozprzestrzeniają aż tak promieniowania na spore odległości. Jeśli kryjówka znajdowałaby się blisko koła podbiegunowego lub równika to nawet jeśli coś dotrze to poziom radiacji nie byłby taki szkodliwy dla człowieka.Nie wiem jak w przypadku jaskiń i gór oddalonych od ośrodków miejskich.