Wpis z mikrobloga

W obecnej sytuacji nie ma żadnego sensu iść na wybory. Ryzyko złapania koronawirusa w zamian za pewne zwycięstwo Dudy w pierwszej turze - super interes.

Mi się nawet podoba ten pomysł głosowania dla starszych bez wychodzenia z domu, ale jedynie w połączeniu z głosowaniem przez internet. W tej chwili rząd podzielił społeczeństwo na tych których musi chronić na wyborach i na tych co na wyborach mogą złapać śmiertelną chorobą, jednocześnie zapewniając zwycięstwo swojego kandydata. To są wolne i powszechne wybory?

Możecie po mnie jechać, że odpuszczam głosowanie, ale nie narażę dodatkowo życia swojej rodziny by w statystykach na TVP pokazywali potem 5% dla mojego kandydata i 78% dla Dudy.

#neuropa #polityka #koronawirus #oswiadczenie #zalesie
  • 15
@lakukaracza_: Nie uwazam, ze wybory w maju pod wzgledem politycznym to cos fatalnego. Duda i tak by wygral, teraz wygra przy frekwencji ~20% czym zapisze sie do historii i z tego bedzie zapamietany. Nasze wnuki beda czytac o tym, ze kosztem ludzkiego zycia przeprowadzono wybory po tym jak wczesniej byly masowe zachorowania i pozwy we Francji. Jesli chodzi o wybory pod wzgledem zdrowotnym to jest totalny idiotyzm