Wpis z mikrobloga

#firma #chwalesie

Chciałbym pochwalić nie siebie ale jedną firmę, za niespodziewanie pozytywne załatwienie sprawy.

Ponad pół roku temu kupiłem na allegro dwie rolety na okna dachowe. Przywiózł kurier, nie zauważyłem, że karton (tuba kwadratowa 130cm) na końcu była załamana. Z braku czasu na montaż wstawiłem karton do magazynu i tak sobie leżał aż do wtorku. Po otworzeniu zauważyłem, że wszystkie 4 aluminiowe prowadnice były pogniecione na końcu i plastikowy uchwyt samej rolety był połamany. Całość była zapakowana bardzo dobrze, kurierowi musiało cię coś naprawdę ciężkiego wypierdzielić na paczkę.
Amelinium, wiadomo, nie bardzo chce się prostować, trudno, piszę mail do producenta o wycenę tych elementów wraz z wysyłką. Nie szukałem winnych (wiadomo, zawaliłem przy odbiorze), nie reklamacja, po prostu wycena. Pierwotnie za rolety z wysyłką zapłaciłem 320 zł, myślę, że w 100 zł może się zmieszczę.

Odpowiedź:
"dobry wieczór
niestety takie sytuacje z przesyłkami mają miejsce
przykro mi że tak się stało
proszę przesłać dane do wysyłki i numer telefonu ( dla kuriera ) jutro wyślę prowadnice i potrzebny element, który uległ uszkodzeniu bez żadnej opłaty"

No z nóg mnie zwaliło, krótko, na temat i pozytywnie załatwione za free :) Zupełnie nie po polsku
Wczoraj przywiózł kurier, elegancko zapakowane, połamany element dostałem 2 sztuki. Nie zapłaciłem ani złotówki.

Dlatego piszę, bo może ktoś, kiedyś, będzie szukał w necie opinii o firmie:
Firma Łęczycki Jarosław Łęczycki
Gorkiego 17/157
92-525 łódź
NIP: 728-180-52-70

allegro roletyleczycki
Polecam

Picrel, żeby nie było, że autoreklama :)
kopszmercen - #firma #chwalesie

Chciałbym pochwalić nie siebie ale jedną firmę, za...

źródło: comment_1585394129irkQCqDTbbUYDIWcyPTQOQ.jpg

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Smutne jest to, że na normalne, przyzwoite zachowanie, reagujemy jakby to było coś niespotykanego ( ͡° ʖ̯ ͡°)


nie, to nie jest normalne, przywoite zachowanie. to jest zachowanie BAAARDZO na reke kupujacemu. czy ty chcialbys jako sprzedawca, zeby oczekiwano od ciebie, ze pol roku po zakupie jakiejs rzeczy ktos ogarnia ze zostala uszkodzona w transporcie i chce wymiany na wolna od wad? kiedy ty juz nie masz absolutnie
  • Odpowiedz
@Caracas: 20kg jajek w proszku to 1800-2000 jaj. Jedząc z tego ok. 3 jaja dziennie na osobę (2 osoby) zuzyjemy to bez problemu w rok, i nie będziemy musieli chodzić do sklepu po jaja.

Jak będzie blisko daty przydatnosci a nie zejdzie to na pewno sie nie zmarnuje, nie bój, rozowy lubi gotować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Rabusek I co będziecie jeść przez rok jaja w proszku serio. Ile te jajka kosztowały. Przecież jajecznica z jaj w proszku jest tragiczna. Zawsze jak jestem w hotelach od razu wiem która jest z proszku
  • Odpowiedz
Przecież jajecznica z jaj w proszku jest tragiczna.


@Caracas: robiłem ostatnio i była pycha, widocznie trzeba umieć z proszku zrobić

I co będziecie jeść przez rok jaja w proszku serio.


@Caracas: tak, obydwoje jesteśmy w grupie ryzyka, wole jaja w proszku niz koronawirus ze sklepu, pozdrawiam

Ile te jajka kosztowały.


@Caracas: 770zł za ~2000 jaj w proszku, 0.35zł za jajo
  • Odpowiedz
@nosacz_ninja: nie będziemy #!$%@?ć jaj w proszku na kazdy posiłem, zlituj sie XD mam całą zamrazarke mięsa, mase zarcia w puchach, to tylko dodatek. Nawet jak nie zuzyjemy to coś z tym zrobimy później.
  • Odpowiedz
Te jaja w proszku przyćmiły temat wątku ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@nosacz_ninja: ( ͡° ͜ʖ ͡°) 0.35zł za jedno jajo, mogę pakować w woreczki strunowe

Do nosa nie polecam, nie wiem czy sie wchłonie
  • Odpowiedz
@Rabusek czekaj dobrze rozumiem Twoja taktykę. Będziesz się bunkrowa przez rok jedząc jajka w proszku razem z tym żarciem w puszkach o którym mówisz serio xD Co to za grupa ryzyka jak można zapytać
  • Odpowiedz
Co to za grupa ryzyka jak można zapytać


@Caracas: choroby serca i immunologiczna, jak zejde na koronawirusa to wykopki widząc liste chorób współistniejących napisaliby "i tak by umarł na te inne choroby" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Będziesz się bunkrowa przez rok jedząc jajka w proszku razem z tym żarciem w puszkach o którym mówisz serio xD


nie, po prostu nie będę musiał kupować jaj, myśle, ze spokojnie
  • Odpowiedz
@Rabusek Bo pewnie tak by było. Gdybyś ich nie miał pewnie przeszedł byś wirusa nawet bez objawów.
Nugdy nie masz pewności czy się obudzisz jutro ;)
Zresztą chorób immunologicznych też jest masa.
  • Odpowiedz
  • 1
@kopszmercen czy to prawda, że
Firma Łęczycki Jarosław Łęczycki
Gorkiego 17/157
92-525 łódź
NIP: 728-180-52-70 ma sprawnie działającą obsługę klienta oraz #!$%@? się postawą prokliencką? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 1
@kopszmercen powinienni iść do sądu za to, że dostałeś uszkodzone zamówienie i krytykujesz ich przez to publicznie!!!

...p.s piękna podstawa ale często to się zdaża. Np. @SwiatBaterii wysłał mi za darmochę drugi raz przesyłkę mimo, że z własnej winy sam nie odebrałem pierwszej. Propsy za takie drobne szczegóły bo chociaż widać, że to ludzie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz