Wpis z mikrobloga

Ehhh stało się. Wczoraj wróciłem na firmę. Szef mówi że niestety robota się urwała i musimy rozwiązać umowę za porozumieniem stron. Mówię że jestem zmęczony a to trzeba usiąść na spokojnie i pogadamy w poniedziałek. Dziś gadałem ze szwagierką która zna się na prawie pracy. Mówi żeby wypowiedzenie było ze strony pracodawcy wtedy przysługuje mi okres wypowiedzenia, czas na szukanie pracy i odprawa a jak się będzie burzył to do sądu. W poniedziałek idę jeszcze do psychiatry po l4. Powiem że mam stany lękowe przez wirusa i boję się jeździć po europie. Zobaczymy ile tak pociągne. Jak dziad się będzie sadził to poleci jeszcze kilka donosów bo znam jego grzeszki i będzie wył za te wszystkie krzywdy. Wielki rekin transportu kombinator. Szwagier już nagrał mi robotę w Niemczech. 350 km od domu. System 2/1 zarobki 8500-9500 zł. Podobno mają bardzo dużo roboty. Nawet podwyżki były przez tego wirusa. No i robota na normalnych warunkach a nie u polskiego robaka kartofla kombinanora co nie stać go podatków zapłacić. Płaczek co mu firma co miesiąc upada i upaść nie może. Mam nadzieję że przez najbliższy czas te dziady podupadają i pójdą żreć gruz jak ich komornik z ostatnich ubrań rozbierze.
#bekaztransa #zycietruckera
  • 9
  • Odpowiedz
@Dominikjagoda: Śfagier jeździł czesał hajs a Ty dorabiałeś dziada. Teraz w ramach zemsty za to, że jesteś frajerem chcesz #!$%@?ć Dziada. Powinieneś mu podziękować, że w końcu pójdziesz do dobrej roboty.
  • Odpowiedz
@Dominikjagoda: Dziad zeruje na ludzkiej krzywdzie bo chce Cie zwolnic xD dlatego Ty chcesz na niego donosy pisac, lewe L4 brac? Nie zycz nikomu co Tobie nie miłe, zebys Ty gruzu żrec nie musiał, bo nikt takiego debila nie bd chciał zatrudnić. Sam jestes dziad i wyzyskiwacz!
  • Odpowiedz