Wpis z mikrobloga

O ile nie inwestujesz sporego hajsu to nie wiem czy polecam mBank. Opłata minimalna za tranzakcie to jest 19zł więc przy jednorazowych kwotach 1k to jest zabójstwo imo. Ale pod pytanie się podpinam bo ciekawe.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@baltor2004 trudno mieć jakikolwiek plan na te czasy, jestem przekonany, że cana jeszcze spadnie o parę dolców i na to trzymam większość kasy. Pewny też jestem że w dłuższej perspektywie obecne poziomy dadzą już ładnie zarobić. Zamierzam skupowac ale raczej rozkładam to w czasie. Na tę chwilę mam otwartą pozycję na WTI za 20.30 tylko że to na CFD. SL bardzo szeroki.
Ja poniżej 20$ planuję wchodzić. Kiedy, to już zobaczymy na ile nerwy pozwolą. No i tylko ETF. Jest jeszcze etf w euro. Bo ten crude ln to w dolarach. Teraz tylko pytanie, co może potanieć bardziej dolar, czy euro. Masz jakieś zdanie na ten temat?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ja poniżej 20$ planuję wchodzić. Kiedy, to już zobaczymy na ile nerwy pozwolą. No i tylko ETF. Jest jeszcze etf w euro. Bo ten crude ln to w dolarach. Teraz tylko pytanie, co może potanieć bardziej dolar, czy euro. Masz jakieś zdanie na ten temat?

@baltor2004: na dzień dzisiejszy to loteria, albo mam za małą wiedzę( ͡° ͜ʖ ͡°)
@baltor2004: 01/06/2015 ROPA 64.91 ETF 13.96
21/12/2017 ROPA 63.62 ETF 8.57
widać, że ETF 'nie dojeżdża' i jak ropa odrabia straty to ETF nie odzyskuje tych samych poziomów