Wpis z mikrobloga

Nie uważacie, że walka Najmana została ustawiona? Oczywiście, Piechowiak niczego nie wiedział, ale Najman i włodarze już owszem. Najman to jest niezły aktor. Jak upadł na ziemię, to nawet nie próbował z tego wyjść. Garda jaką trzymał, to serio jakaś porażka. Tak jakby wiedział, że musi dostać. Wygrana Najmana dla wielu była oczywista. Piechowiak ledwo ruszał jeszcze jakiś czas temu rękoma. Weźcie pod uwagę, że kurs na Najmana był całkiem wysoki: 1.66. Sama walka strasznie podejrzana. Najpierw ustawione wejście do oktagonu i cała ta szopka, gdzie włodarze musieli o tym wiedzieć, bo taką ekipę wpuścili na oktagon i teraz ta walka. Najman ma wywalone na swój wizerunek, liczy się kasa. Wiem, że beka z niego, no ale jednak trenuje całe życie, a tamten typ potrafił tylko machać hantlami. Tamci "koledzy" Piechowiaka i koledzy Łysego włodarza, mieli dopilnować żeby Piechowiak potrafił wyprowadzać ciosy i tyle. Resztę już załatwił Najman.

/edit Przypomniały mi się jeszcze te filmiki jak Piechowiak niby trenuje. Jak jakiś niepełnosprawny. To też miało skłonić do stawiania na Najmana.

#famemma #danielmagical #patostreamy
  • 13
@quake8: Cypis - Qbik, to myślę że jak cos, to sam Qbik pokombinował. Nie wierzę w układy między łysym włodarzem, a tymi "raperami". Ale między Najman, a tą całą ekipą Piechowaka, już jak najbardziej. Wzięli się znikąd, odstawili szopkę i jeszcze Najman przegrał w żałosny sposób.
@konradowski1995: to to jedno a dwa ze sie ten kloc ch wie jak na plecy przewrocil i po prostu byl w szoku przez pare sekund. niech w koncu walcza na papierze sciernym czy jak no bo kwa to juz sa zarty, walki konczone w parterze bo sie przeciwnik przewrocil na mokrym XD