Wpis z mikrobloga

Wszyscy co bronicie Najmana, jestescie #!$%@? xD W porownaniu do Was nie mam 12 lat i pamietam jak Najman najpierw osmieszal sie w Big Brotherze, potem dostal od Pudziana, Burneiki, Trybsona i wygral z kelnerami pas we wlasnej federacji xD Ten koles byl i jest sportowym zerem, kariera i medialnosc zbudowana na zbieraniu #!$%@? od znanych osob ktore wchodza w swiat sztuk walki, wystarczylo zeby wygral walke z Bonusem i pogadal te swoje #!$%@? jak zawsze, a osoby ktore go nie znaly oczywiscie uwierzyly mu, ze jest jakims niesamowitym bokserem xD Teraz tylko #!$%@? od amatora kasjo, rewanz z bonusem ktory mam nadzieje potrenuje i juz wiecej nie zobaczymy tego parodysty
#famemma
  • 24
@GigaCzad: To trochę lipa, że nie masz dwunastu lat, bo może by Cię jeszcze w szkole nauczyli, że mówi się "w przeciwieństwie do was nie mam 12 lat", a nie "w porównaniu do was...". W porównaniu do kogoś innego już miałbyś dwanaście lat?( ͡° ͜ʖ ͡°) no a co do Najmana się zgadzam.
@Back_Space: no tak bokser wagi ciezkiej ktory WALCZYŁ Z OLIMPIJCZYKIEM jak sam sie chwali w kazdym wywiadzie przegrywa z kolesiem z zerowym doswiadczeniem w sportach walki xD Zgodnie z twoja logika to najlepiej #!$%@? na silce 150 kilo i #!$%@?, mistrzostwo w wadze ciezkiej UFC, jesli Najman bylby w polowie tak dobrym piesciarzem na jakiego sie kreuje to wygralby walke z Pudzianem, a przynajmniej z Burneika, ktory rusza sie w ringu
@GigaCzad: no tak bo musisz automatycznie pokonywać o wiele cięższych zawodników, tylko dlatego że nie mają doświadczenia. Zgodnie z twoją logiką wystarczy #!$%@?ć kilkanaście walk i #!$%@?, mistrzostwo w wadze cieziej UFC, powtarzam: no rzeczywiście nie można bronić kogoś kto dostawał od Pudziana, bo Pudzian to jakiś leszczyk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Back_Space: ok, korekta Pudzian nie byl kulturysta a zajebiscie silnym kolesiem, tylko ta sila nie przeklada sie na sporty walki, wszystkie konkurencje pod ktore trenowal byly jakims wariantem noszenia lub wypychania, w walce potrzebna jest sila eksplozywna ktora wyrabia sie mniejszymi ciezarami, ale wykonywanymi zdecydowanie dynamiczniej. I widac to nawet teraz, ciosy Pudziana nie maja tej sily co typowych zawodnikow ciezkiej, raz w karierze trafil z tego co pamietam Gracie, a