Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
Czy samochód i inne pierdoły Cię wkurzają?
Nie chcą się włączyć?
Bez #!$%@? paniki! Jestem tu, by Ci pomóc!


Skoro zalecają zostać w domu, to czemu nie dać auta do serwisu? W końcu i tak nie używasz :P
A nam pozwoli się utrzymać i zapłacić choćby za podstawowe rachunki.
Bo wiesz, bez klientów i pracy to zaraz nie będzie i warsztatu...
A to oznacza, że będę bez pracy. Niby kogo to obchodzi, wielu jest bez pracy, jeszcze więcej będzie. Ale może być mniej, dlatego, że pewne rzeczy i usługi mogą dziać się będąc w domu i czytając książkę.
A ktoś w tym czasie ma zajęcie ;)

Dlatego, w związku z pracą w swojej branży, chciałbym zaapelować: #oddajautodoserwisu, a nawet do swojego ulubionego serwisu. Po tym wszystkim może już go nie być


—————


#krakow #warsztat #mechanikasamochodowa #serwissamochodowy
SPGM1903 - Czy samochód i inne pierdoły Cię wkurzają?
Nie chcą się włączyć?
Bez #!$%@...

źródło: comment_1585481498EiPhFVGGEE78FU2y4iCuup.jpg

Pobierz
  • 15
@Ciasto_hirol: dziwisz się?
1. Aktualnie najlepiej przemieszczać się autem - odstawienie do mechanika i brak auta przez jakiś czas może być problemem.
2. Dodatkowy kontakt z mechanikiem, ktoś będzie wsiadał do Twojego auta i dotykał elementów wnętrza, jeśli może być nosicielem to wypadałoby je zdezynfekować.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ciasto_hirol: jest bardzo mniejszy, nawet sąsiednie warsztaty lub ogólnie one mają problem - wszyscy są w domach. Niektórzy już zamykają, inni są na włosku. I to wcale nie dlatego, że nie mają tzw poduszki finansowej, tylko to jest po prostu cykl koniunkturalny. Latem roboty jest zatrzęsienie, a zimą raczej jest czas na sprzątanie... Okres od grudnia to czas poświąteczny, ludzie jeżdżą po rodzinach, komu by do głowy szło teraz robić rozrząd,
@SPGM1903 mam pacjenta Suzuki Swift 1,3ddis do zmiany klocki tarcze stabilizatory, płyn hamulcowy, płyn chłodniczy, olej, oraz do sprawdzenia czy amortyzatory też i wymiana kół na letnie (przekładka na drugi komplet)
2005 69KM
Na kiedy i za ile ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@SPGM1903: Panie kochany a nie chcecie gdzieś drugiego w hucie otworzyć? Najlepiej na dywizjonce ( ͡° ͜ʖ ͡°) aa nazbierało się takich trochę pierdół ale, od strony kierowcy jakiś #!$%@? mi wpadł i jak otwieram okno to w pewnym momencie słychać przeskok i słychać tarcie no i jak składam to podobnie. Druga sprawa to taka typowa dla auta bo to bmw e46 klapa bagażnika jak ma ten
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bartez_94: na kiedy - robota brzmi jak dzień pracy ;) ale pewnie krócej, to nie problem. Pracy mamy bardzo niedużo, więc w zasadzie od strzała można zacząć robotę.
Za ile - zależy głównie od tego jakiej jakości części zostaną zamówione przez Ciebie :)
Nie mam listy, a sam przy kosztorysach nie siedzę, ale dużo zależy czy klocki/tarcze chcesz wysokiej jakości czy "na handel" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sm3rf1k: zależy zapewne od miejsca warsztatu, długości stażu i rozpoznawalności marki ;) a także i od działu mechaniki...
Podasz więcej szczegółów lub podejrzeń skąd to wynika?
Bo to rozbieżne od ogółu informacji...
@SPGM1903: czas nie jest najistotniejszy, mamy drugie auto a mam dalej 2 tygodnie pracy z domu. Miałem to naprawiać w rodzinnych stronach, ale nie bardzo jest jak wrócić.
Części chce trochę lepszej półki, ale wiadomo nie najwyższej bo to do suzuki nie ma sensu. Auto dla mnie na co dzień więc odpada fuszera na handel :P
w sumie robocizna bardziej mnie interesuje nawet części mogę zorganizować pewnie sam