Wpis z mikrobloga

Patrzcie jakie chamstwo i plagiat.
Jest taki gościu LukaszBok, od samego początku #koronawirus publikuje raporty z Polski, Włoch, ciekawostki i opracowane liczby na twitterze. Zanim jeszcze powstały stronki ze statystykami.
Jakiś inny gościu - "instainfluencer" i "doctor" bo tak się zwie, kradł jego gotowe raporty robiąc kopiuj/wklej i dorzucał swój znak wodny. Kiedy sprawa wyszła na jaw, nawet nie przeprosił tylko "nie wiedziałem że masz coś przeciwko" a później, że będzie z tych samych źródeł, tylko nie rozumie dlaczego LukaszBok nie musi podawać źródeł. Skasował tylko tweety
W tej prowokacji LukaszBok zrobił celowo błąd a gościu to powielił. Tutaj wspaniała prowokacja z celowym błędem
Co mnie przeraza - że ktoś o takim podejściu do plagiatorstwa mógł skończyć medycynę (o ile pisze prawdę)... aż się boję pomyśleć, co na tej uczelni mogło się dziać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kurde jak widzę takich typów co kopiują i nie potrafią nawet dostrzec swojego błędu to mi się niedobrze robi. Ja bym ze wstydu usunął konto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ten doktorek co kopiuje i wkleja chyba jest tu na wykopie jako "Prozdrowotny" a na tt DoktorekRadzi
#koronawirus #plagiat #afera
  • 10
@atomic77: haha xD bardzo bym chciała
@OsraneMajtyXD:

ja śledzę obydwóch. chłop przez wiele tygodni tak kopiował i dziwilam sie, ze to tak długo trwa.

jeszcze youtube ma a tam w komach też tylko o złodziejstwie.
zastanawiam się, czy jego książka to nie jest przypadkiem zbiór cytatów bez przypisów.
lekarz jest ogólnie bardzo miły, ale jeszcze się od niego nic nowego nie dowiedziałam
kopiuje też słownie zasłyszane rzeczy. to, co mu
Prozdrowotny - @atomic77: haha xD bardzo bym chciała 
@OsraneMajtyXD: 

ja śledzę ...
@Prozdrowotny to nie Ty jesteś DokrorekRadzi? Jeśli nie to przepraszam! W wyszukiwarce mi tak wyszło...
@SeoGuy Nie, to nie jest normalne. Jest coś takiego jak prawo autorskie. Tzn. trzeba się z tym liczyć że każdy może skopiować, ale dalej to nie jest normalne/legalne/poprawne, szczególnie, jeśli robi to osoba "wykształcona"
Wpisałem w wykopowej wyszukiwarce "doktorekradzi" z ciekawości i mi wyszły 2 linki - na żywo doktor zamknięty w szpitalu" i w drugim źle przeczytałem "nadaję na żywo" zamiast "nadaje na żywo" + pasujący nick i byłem prawie pewny...
Edytować już nie mogłem więc po raz trzeci będę się kajać Przepraszam @Prozdrowotny za błąd