Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mroz3: Baterie masz rozładowana w mierniku i może on przekłamywać, a po drugie to jak mierzysz w trakcie ładowania to pod 16v może wskoczyć.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wiskoler_double: we wszystkich masz rację tylko piszesz oczywistości, nikt nie wiedział jak ma ustawiony miernik i co w zasadzie chce mierzyć i czy w ogóle miernik ma bezpiecznik czy go ktoś nie zdrutował
@HPCC1A9F: Zdrutowany bezpiecznik przy hipotetycznym podłączeniu dwóch przewodów pomiarowych do dwóch biegunów akumulatora skutkowałoby spaleniem owego miernika, bezpiecznik w nim jest własnie po to by uchronić wnętrzności tegoż przed nadmiernym prądem (w tym wypadku - prądem zwarciowym).
Op zapytał co dziwnego się dzieje mając napięcie w wysokości 17,9 V na zaciskach akumulatora, po to by coś więcej powiedzieć to trzeba wiedzieć czy ma dobrze ustawiony miernik i nie mierzy jakichś dziwnych
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Wiskoler_double: ja na pierwszym zdjęciu widzę wartość 179 a nie 17.9, może dlatego że mam już swoje lata , a ty nadal swoje, jesteś moderatorem na elektrodzie? jestem elektrykiem, ale widzę, że na wykopie są specjaliści od wszystkiego, od koronawirusa i od reaktorów jądrowych, miłego dnia
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@HPCC1A9F: Wiesz, na pierwszym zdjęciu są cyferki 1,7 i 9. Przyjelem ze pomiędzy 7 a 9 jest przecinek dziesiętny tylko słaba rozdzielczość nie pozwala go dostrzec. To jedno, drugie że nie widać dokładnie jakie są ustawienia zakresu miernika - dlatego pisałem "jeżeli nie jest to bait to poproszę o dokladnijsze zdjęcie". Przyszło i na nim wyraźnie widać i przcinek i zakres na jaki jest ustawiony miernik. Ponawiam pytanie, co w moich