Wpis z mikrobloga

  • 12
Nigdy się do ciebie nie modliłem, nie znałem właściwych słów modlitwy. Nikt nawet ty nie będzie pamiętał czy byliśmy dobrzy czy źli. Dlaczego walczyliśmy i dlaczego polegliśmy. To co się liczy to że kilku stanęło przeciw wielu. Podobno cenisz odwagę więc spełnij moje jedno życzenie. Daj mi zemstę !

Trzy Pancerniki w formacji bojowej wyszły z nadprzestrzeni w otoczeniu osłaniających ich niszczycieli, pierwszy szedł Generał Lee na sterburcie mając Totentanz który połyskiwał światłami palników ekip remontowych montujących dodatkowe emitery pól siłowych, od bakburty flankował ich Ulf z którego lądowisk niczym roje os startowały zwiadowcze myśliwce znikają w mrokach kosmosu.

Są tacy którzy myślą że można bezkarnie mordować bezbronnych, że można nad zdradą i kłamstwem przejść do porządku dziennego - Tanken spojrzał na zebranych na mostku oficerach - otóż czas Panowie przypomnieć im że Południe wyznaje inne zasady. My pamiętamy i nie zapomnimy a kiedy nadejdzie czas upomnimy się o tych którzy zginęli - zapatrzył się w ciemność - oczekuje od was tego do czego przygotowywaliście się przez tyle lat szkoleń i manewrów. Posłuszeństwa, lojalności i że zabierzecie ze sobą do wieczności tylu wrogów ilu zdołacie a teraz możecie się rozejść.Chwała Konfederacji Południa !

Ja na pewno nie zapomnę - dodał ciszej i normalnym tonem dodał - a teraz połączcie mnie z Kanclerzem Carrambusem i radą Jedi chce mieć pewność że wszystko idzie zgodnie z planem i dopilnujecie żeby mistrz Stah Shek umiał tym razem włączyć port mikrofonu...

#lacunafabularniestarwars
Pobierz meinigel - Nigdy się do ciebie nie modliłem, nie znałem właściwych słów modlitwy. Nik...
źródło: comment_15855975382J3pgQum3Hcjx9rLnwrFdI.jpg