Wpis z mikrobloga

@Imperator_Bazantow: Wszedłem na ten tag, żeby napisać dokładnie to samo co Ty. Zgadzam się w 100%. Jara się wszędzie, że wygrał walkę, już planuje pas mistrzowski, już jest wygrany, już walka z jakimiś mistrzami w KSW. Za gwiazdę się uważa, ale jak będzie dalej się tak zachowywał, to szybko jego 5 minut, które ma teraz - przeminie. Na tym polega Fame MMA, potrafi dać zasięgi, stworzyć - ale jak widać po
@Imperator_Bazantow: ogólnie kategorie wagowe są do np. lekka do 70 kg, jeśli chodzi ci o to gdzie kończy się poprzednia to półciężka 93. A z 95 raczej każdy zbija do półciężkiej, bo nie opłaca się walczyć z taką wagą w ciężkiej, tym bardzo że zawodnicy w półciężkiej wnoszą do klatki około 100kg przynajmniej tak jest w ufc
@Imperator_Bazantow: przecież on pokonał gościa który mienił się zawodowcem i nim de facto jest. Po kilku miesiącach treningu to dobry wynik i nie mówcie, że jakbyście to wy go pokonali to nie bylibyście zadowoleni. Oglądałem z nim wywiad i gość na razie zachowuje się w porządku, nie uderzyła mu sodówa, poza tym powiedział że chce iść po pas i nie wiem dlaczego miałby nie wygrać z malczyńskim. O ksw mówił w
@Narcyz_: To dwa różne wywiady oglądaliśmy. Ja mu nie odbieram zwycięstwa, ba, nawet mu gratuluję. On jednak już chce iść po pas i już mówił, że jak go zdobędzie to wyzwie kogoś z KSW. Mówił, że już teraz by mógł walczyć z kimś z KSW. Dodatkowo chłop się #!$%@? do Kaniowskiego, że niby stronniczo komentował, a czemu? Bo ma pretensje do chłopa o to, co sam powiedział w wywiadzie z nim,
@Osqr: On jest kolegą prawdopodobnie 4 włodarza, Rafała + walczył prawie za darmo w pierwszej edycji fame mma, więc na pewno z niego nie zrezygnują.
@Mickey_Rourke_47: middleweight 84 lightheavyweight 93 hewyweight 120. Tak jest w UFC. W KSW nazewnictwo może być inne, ale tam jest, licząc od lekkiej 70 kg 77 kg 84 kg 93 kg i do 120 kg. Scott Askham jest mistrzem półciężkiej a Narkun junior ciężkiej ( tylko niewiem czy tak to nazywają)
Chyba rzeczywiście, to jest waga półciężka. Po prostu, w przełożeniu z angielskiego lightheavyweight to lekka waga ciężka. W każdym razie