Wpis z mikrobloga

Mirki, potrzebuję pomocy z słuchawkami, bo już nie wiem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Potrzebuję czegoś wygodnego, z małym dociskiem i najlepiej dużego, z miękkimi padami, do 800zł. Słucham opery, klasycznej, elektro i breakcore, więc raczej różnorodnie, ale wygoda>dźwięk, bo używam słuchawek kilkanaście godzin dziennie. Dodam, że rozmiar ucha mam powyżej średniej, ale też nie tak bardzo.
Jakiś czas temu zamówiłem podobno świetne AKG K702, ale były za twarde i miażdżyły mi łuk/kość jarzmową, w skrócie szczękę xD Więc po ~10 dniach je odesłałem, mimo że lekko się już dopasowały do mojej głowy.
Aktualnie korzystam ze starych i zmasakrowanych Bose AE2 i jest ok z wygodą, mimo że są małe.
Na wytłumieniu mi nie zależy, z ANC raczej nie będę korzystał, chociaż zastanawiałem się nad bezprzewodowymi sony/bose
Z góry dziękuję za pomoc
#sluchawki #audio #audiofile #audioboners #muzyka
  • 21
@Doprawdy_Niezwykle: Ktoś gdzieś polecał, ale właśnie nie mam nic żeby je napędzić xD Chyba model DT990, ale z ich ceną to raczej bym mógł sobie na jakieś FiiO E10K pozwolić, czy coś innego taniego i używanego, myślisz że to wystarczy?
Jestem w stanie zamówić kilka modeli i odesłać wszystkie oprócz 1.

Zapomniałem dodać, że mogą być nawet gamingowe i duża scena by była fajna.
@eternit_nie_wybacza: Nie pamiętam czy dźwięk się mocno różnił, w obu jest dobry, niemniej jednak k702 były okropnie niewygodne, szczególnie że używam ich i po kilkanaście h dziennie, natomiast dt990 są miękkie i wygodne