Wpis z mikrobloga

@Huntress:
- Inpost podczas kryzysu - paczka przychodzi dzień później (i tak w deklarowanym czasie)
- Poczta polska podczas kryzysu - paczka 48 przychodzi po tygodniu, i następnie ginie w sortowni

¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@posuck: Najgorsze, że każdemu sprzedającemu piszę: "proszę o wysyłkę kurierem/paczkomatami, bo poczta polska nie działa, dopłacę ile trzeba". I idioci wysyłają... kurierem Pocztex 48.
  • Odpowiedz
@Huntress: ja już trzeci dzień czekam, a miała być wczoraj, wysłana Yodelem.
A najlepsze jest to że przedwczoraj zamówiłam bluze, która miała czas dostawy 2tygodnie, a przyszła dziś Royal mailem xD Niestety bluza nie jest az Tak mi potrzebna jak tamta paczka ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Huntress: do mnie ostatnio paczka Pocztex 48 szła 2,5 tygodnia, bo zaginela. 15kg paczka z rowerem zaginęła XDDD Babka na infolinii pocztexu w końcu zapytała "a ma pewność że paczka została w ogóle wysłana?" kiedy w ich trackingu już dwa checkpointy zaliczyła XD
  • Odpowiedz
@Huntress Mi DPD zostawiony w punkcie o 18 pojechał o 12 rano następnego dnia i dotarł na drugi koniec Polski w 2 dni tak jak miało być, to jest firma, polecam.
  • Odpowiedz
- Poczta polska podczas kryzysu - paczka 48 przychodzi po tygodniu, i następnie ginie w sortowni > @GaiusBaltar: bez kryzysu u nich ekspresy 24 idą pare dni.


@Nerlo ja nie wiem serio skąd wy zamawiacie ani jak to robicie, nigdy nie przydarzyło mi się czekac na paczke dłużej niz deklarowała poczta. Chyba ze sprzedawca wysłał później, ale to juz nie zależy od przewoźnika. Warto tez czasami brac pod uwagę czas na
  • Odpowiedz
@Huntress ja w sobotę nadałam dwie paczki. Paczka do @phaxi dotarła ładnie a paczka wysłana minute później do jakiejś babki z wawy zaginęła w akcji... Łącznie 30 minut wiszenia na infolini. Nie wiadomo kto anulował etykietę, zero sms czy maila chociażby z nr paczki. Paczka znalazła się w głównej sortowni.
  • Odpowiedz
@Huntress: Ja zamówiłem w ubiegły poniedziałek, to dzisiaj wysłali (°° . Co prawda mieli napisane, że wysyłka do 7 dni roboczych, ale niesmak pozostał.
  • Odpowiedz