Wpis z mikrobloga

Muszę przyznać że po ponad 2 tygodniach zaczęła mi się podobać praca zdalna i zastanawiam się jak długo będzie tak miło. Szef zapewne każe nam wracać do pracy jak tylko zniosą te wszystkie ograniczenia narodowe. Myślicie że po świętach cyrk się zawinie i wszystko wróci do normy?
#koronawirus
  • 4
  • Odpowiedz
@Phaeote: polska mentalnosc kretynow januszy, masz prace ktora mozesz wykonywac rownie efektywnie w domu? #!$%@?, #!$%@? na 7 rano do gownobiura w jakies obdrapanej kamienicy tylko badz punktualnie na 8, jakby to mialo jakes znaczenie
  • Odpowiedz
@kaszanka21225: dokładnie tak jest. Plus przez 30 minut przerwy obiadowej w domu jestem w stanie realnie odpocząć a nie #!$%@? się słuchając gadania ludzi na firmowej stołówce. Niestety większość "szefów" to control freaki I Nie mogą znieść myśli że nie widzą co robisz.
  • Odpowiedz
@Phaeote: Mam tak samo. Jak na przerwie obiadowej się zdrzemnę to potem jestem super wydajny i pracuje mi się po prostu przyjemniej, ale zamiast tego w pracy chodziłem na obiad z kolegami bo to dobrze na reputację robi.
  • Odpowiedz