Wpis z mikrobloga

pusia jest chora :(( od 2 dni jest osowiawa i nie je prawie nic i schudla i jest smutna i byla u weterynarza dzis i powiedzial ze chyba cos zjadla co jej utkenło w jelicie albo nie moze zrobic kupy tego typu i dostala olej do picia i zaszczyki z energiom i na bul i antybiotyk pan doktur mowi ze powinno jej sie poprawic mam nadzieje ze pusia wyjdzie z tego cala

#puszystapusia - tag z moim kotem do obserwowania/czarnolistowania

#koty #pokazkota
phaxi - pusia jest chora :(( od 2 dni jest osowiawa i nie je prawie nic i schudla i j...

źródło: comment_1585759352hXR0DkOt8nVOdg7dtJ01iD.jpg

Pobierz
  • 39
@phaxi lipaaa, moja kotka nie jadła nic około 7 dni i non stop wymioty zielona mazią. Po 7 dniach ledwo chodziła. W trakcie byliśmy na wakacjach i doglądał ja kuzyn. Po 7 dniach już ledwo chodziła i miała takie odchyły ruchowe że np łapka jej sama latała. Pewnie od braku jedzenia. Kolejna wizyta u weta i operacja, wyciągnęli jej z jelita kawałek gumy od stojaka gitarowego. Wizyty + operacja wyszły nas coś
mic_rys - @phaxi lipaaa, moja kotka nie jadła nic około 7 dni i non stop wymioty ziel...

źródło: comment_1585762153PcRlbcR1XRLg7K4lhaXLL5.jpg

Pobierz
@phaxi prześwietlenie było robione? Jak nie, to nie czekaj tylko rób. Rok temu mój kitku połknął z jakiejś zabawki małą, metalową kulkę i miał dokładnie takie same objawy. Weterynarz kazała dawać parafinę i czekać aż sam wydali. Ale kitku gasł w oczach więc zdecydowaliśmy się na zabieg. Nie zwlekaj z tematem.
Corrny - @phaxi prześwietlenie było robione? Jak nie, to nie czekaj tylko rób. Rok te...

źródło: comment_1585767874mypGPu99G5uVh55GbR9CBY.jpg

Pobierz