Wpis z mikrobloga

Szukam samochodu na dojazdy do pracy i jeżdżenie w koło komina (po wsi). Max 3500zl , najlepiej lpg, albo coś palące max 6-7l benzyny. Zależy mi żeby pojezdzilo to chociaz 3 lata bez jakichś wiekszych wkładów finansowych. Podpowiedzcie co lepiej omijac szerokim łukiem, a jakich modeli najlepiej szukać.
#motoryzacja #samochody
  • 22
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@k4rolex: każdy kto ci poleca właśnie modele aut chyba w życiu kupił ich max kilka. Kupując auto za 3500zl przebierasz w tanich starych autach gdzie model czy marka są absolutnie drugorzędne. W takim przedziale cenowym możesz znaleźć ultra #!$%@?ą Octavię i super doinwestowaną Lagunę. Albo odwrotnie. To wszystko nie ma znaczenia, stereotypy nie mają znaczenia, jedyne co się liczy to bieżący stan pojazdu. Lepiej kupić trzymającą się kupy dacie Logan niż
@Kick_Ass jakieś małe pecherzyki są na górnej części tylnej klapy, ale trzeba sie przyjrzec i oznaki rudej na wewnetrznej stronie nadkola(przy wlewie paliwa)... najpierw byłem oglądać passata za 2.5tys, ale okazal sie typ handlardykiem, bo tak poklejonego auta dawno nie widziałem- oczywiscie fotki tak, że nie bylo widac peknietej szyby ani trytytki ktora był spięty zderzak ( ͡º ͜ʖ͡º)
@k4rolex: podejrzewam, że zawieszenie nadaje się już tylko na małe prędkości. Kiedyś mojego ojca wyprzedzali takim starym gruzem gdzie słychać było jak silnik wyje. Chwile później spotkał ich poza drogą. Wszyscy śmierć na miejscu. Bardzo dużo jest wypadków tego typu gruzami, gdzie samochód traci przyczepność i wypada z drogi. Na autostradach i innych drogach szybkiego ruchu to codzienność.