Wpis z mikrobloga

@mondaymorning000 ! Generalnie wssycy są obsrani że Sandra będzie mieć immunitet i kogoś wywali. Sandra dostała nawet tajeminiczy list który może otworzyć dopiero na rajskim. Ola pokłócila się ze święta trójca bo chce podjeść do Adama na rajskim, dalej wierzy w pakt Xd Ania jest #!$%@? na Matta bo ten na randce z Sandra za bardzo ją wspierał. Matt generalnie jako jedyny uczestnik ma pozytywne zdanie o Sandrze
@mondaymorning000: dzisiejszy czy wczorajszy?
Jeżeli chodzi o wczorajszy Marietta wyeliminowała Martę, Maciek trafił do singielni, zapowiedział, że od teraz będzie uprzykrzal niektórym życie . Co chwile strzelał smutne miny, przy śniadaniu dostał list, że czeka go wyjście. Okazało się, że czekała na niego Ola zSandra , a on miał za zadanie przywrócić jedną z nich, wybrał Ole. Sandra byla zniesmaczona, wywiązała się jakaś wymiana zdań, że zawiodła się na Maćku, że
@Ftxsxhs: a jezeli chodzi o dzisiejszy odcinek to Sandra dostała list i możliwość zabrania dwóch facetów na randkę, wybrała Latino i Matta. Pierwszy poszedł Latino, w miedzy czasie Martyna z Ania dostały list, że czeka ich wyjście. Okazało się, że mają możliwość podgląd randek z kamery. Martyna była bardzo zadowlona z Latino. Powiedział wprost Sandrze, że bardzo dobrze dogaduje się z Martyną i nie wyobraża sobie nikogo innego na jej niejsce
@mondaymorning000: teraz puściłam sobie jeszcze raz i Sandra mówi, że ma otworzyć NA rajskim rozdaniu. Ciekawe co to oznacza.... Na ten moment wiadomo, że Marietta na 100% podejdzie do Chrisa, a Martyna do Latino. Może być tak, że to Sandra będzie wybierała jako 1 wtedy podjedzie do Matta, Olka z Violką podejdą do Adama, wtedy Maciek będzie sam i do niego podejdzie Anka. Wydaje mi się, że mimo zapewnień Adam zostawi
@Ftxsxhs: nawet jeśli Maciek będzie sam to dlaczego Anka ma do niego podejść skoro go nawet nie lubi? Nic nie wiadomo o immunitecie, dlatego nawet jak Sandra wybierze Mata Anka też do niego podejdzie.

Nie sądzę też aby w tym liście był immunitet. Albo imiona pary która jako pierwsza kwalifikije sie do finału, albo informacja że może wyrzucić jedną parę. Produkcja nie jest taka cwana jak Ty (w pozytywnym sensie oczywiście)
Przy kolacji zagadala Anka Maćka tylko nie wiem czy nie po to, żeby zobaczyć reakcję Matta. Czysto strategicznie lepiej jej podejść do Maćka kiedy będzie miała pewność, że nikt go nie wybierze i tym samym zostanie w programie. A Anka lubi Maćka mówiła to kiedy musiała wybrać jedną osobę do eliminacji...wybierała wtedy między Chrisem a Maćkiem.
@Ftxsxhs: ona do każdego tak zagaduje, czy ją podrywa, do latino, do Łukasza...
Dużo więcej widać na streamie. Ona szanuje Maćka za grę, za to jak rozgrywa pomiędzy uczestnikami. Mówiła do Matta ma streamie że nie ufa Maćkowi, że nie jest szczery wobec nikogo tutaj i tylko gra. Ona wie że z nim by dużo ugrala ale nie ufa mu. Myślę że postawi na Matta.
I mam wrażenie że będzie taki