Wpis z mikrobloga

#!$%@? mnie ostatnio gloryfikowanie niektórych grup zawodowych, dlatego że im kazano robić to, co mają robić. Nie robią nikomu żadnej łaski. Bohaterowie narodowi nagle się #!$%@? zrobili.

Policja taka super, bo na kwarantannie ludzi sprawdza i ma nadgodziny. Zatrudniając się tam widzieliście, że w razie takiej sytuacji jak teraz będziecie mieli nadgodziny i nie ma w tym nic dziwnego. Jak ktoś się zatrudniał do tworzenia gier komputerowych, to wiedział, że w razie opóźnień będzie miał nadgodziny. A już najbardziej mnie #!$%@? to spuszczanie się nad tym jak ta dwójka policjantów #!$%@? zatańczyła jakieś Y.M.C.A i nagle ludzie się zesrali, że policja taka świetna, wyluzowana no i w ogóle bohaterowie, co przynoszą pocieszenie w trudnych czasach. Taki #!$%@?. Jakby nie było wirusa i zrobiłbym tak samo, czyli w środku dnia odpalił z samochodu nutę na całe osiedle i zaczął tańczyć na środku, to pewnie #!$%@? mi mandat 500zł za zakłócanie porządku publicznego. Poza tym tak #!$%@? płaczecie, że tyle macie roboty, że się nie wyrabiacie i wojsko prosicie o pomoc itd. To może weźcie się #!$%@? za robotę, a nie pajacujecie.

Następni #!$%@? lekarze... Jedna z najbardziej skorumpowanych i walących w #!$%@? grup zawodowych. Sam pamiętam jak wzięli w łapę 8k od mojej rodziny za to, że zrobili łaskę wykonując w normalnym terminie operację nowotworu. Bohaterowie #!$%@?. To, że polska służba zdrowia i przygotowanie do epidemii jest tragiczne to nikt nie ma wątpliwości, ale to nie jest tak, że oni nagle stali się jacyś super świetni i prawi, ryzykują życie i zdrowie dla naszego dobra. Zawsze walili w #!$%@?, to niech teraz ryzykują, a takie gadanie, że jak nie będzie warunków do pracy przestaną pracować to niech sobie w dupę wsadzą. Nie zrezygnujecie, bo macie za dobrą kasę i możecie brać łapówy. Jest sytuacja jaka jest, wiedzieliście, że w razie takiej sytuacji będziecie mieli przesrane. Ogólnie to nie mieliście i nie będziecie mieć źle. Nie jesteście dla mnie bohaterami, bo robicie to co macie robić.

I na koniec wielkie brawa dla #!$%@? piekarzy, kurierów, listonoszy, rolników i strażników. Robią to co powinni #!$%@? robić, bo taka ich praca. BOHATEROWIE!!!

Oczywiście wiele tych ludzi to porządne osoby, ale nie róbmy z nich jakichś zbawców narodu nagle. Taka ich praca i niech ją wykonują zamiast płakać.

#takaprawda #niepopularnaopinia #koronawirus
  • 26
@tomek_tr: ja mam wrażenie, że dla wielu lekarzy ta sytuacja jest na rękę. Syf się zrobił niemiłosierny i wiele osób odcięła się od tego na samym początku. Właściwie przez jakieś 19 lat nie miałam styczności z lekarzami. W tamtym roku trafiła się choroba w rodzinie i trzeba cały czas za nimi biegać, przypominać im coś, podsuwać kopie z otwartymi badaniami klinicznymi (w szpitalu klinicznym), etc. A na wizytach prywatnych więcej przymilania,