Wpis z mikrobloga

@Alchemik88 jak się chce kupić schab z gówna za 3,99 za kilo to trzeba odstać swoje. Normalny człowiek idzie do żabki, kerfura czy innego sklepu gdzie zapłaci dwa złote więcej ale zrobi zakupy w 5 minut. Mimo wszystko rozumiem czemu tam stoisz. Jak się jest polakiem to trzeba stać dwie godziny na mrozie byle TANIEJ. Pochodzenie zobowiązuje
  • Odpowiedz
  • 0
Czego wy sie ludzie spodziewaliscie? Jeszcze przed epidemia juz po tym jak pozamykali sklepy na niedziele to w sobote byly tlumy. Tak samo w poniedziałki, dwa najlepsze dni sprzedazowe, wbijcie to sobie do glowy i unikajcie robienia zakupow w te dni.
  • Odpowiedz
@benetti: ja czekałem około 35-40 minut, jak wyjeżdżałem ludzie było 3-4x więcej. Ustawili się do wjazdu na parking.

@Gorylica_Ada: pod Kerfem jeszcze gorzej, chleb i wędlinę i tak kupowałem w innym sklepie zwanym FRAC.

Ogólnie się cieszę, że pojechałem rano bo mam święty spokój na najbliższy tydzień już.
  • Odpowiedz
@zuliamontana pracuje w małym sklepie. Pamiętam jak ludzie zaczęli gromadzić zapasy, najpierw spożywcze a na następny dzień przysli do nas.
Myśleli tak samo jak Ty. Efekt? Przez pierwsze dwie godziny tłumy jakich nie było przed świętami a później może dwuch klientów do końca dnia xd
  • Odpowiedz