Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 229
Może i na podstawowe środki ochrony i inne wyposażenie szpitali nie ma, ale na patrolowanie terenu i pilnowanie, żeby obywatele nie korzystali ze swobody poruszania się to zawsze się znajdzie. Już drugi dzień lata w mojej okolicy policyjny śmigłowiec, ostatnio mieliśmy takie patrole na Dni Młodych. Czy to naprawdę konieczne??
#koronawirus #polska
źródło: comment_1586090059k2y06nzGL0IroxzUaqFXzf.jpg
  • 18
@cozzezeszwecji: I co taki śmigłowiec zrobi, nakrzyczą na Ciebie z megafonu, spuszczą po linach jednostkę SWAT na samotnego rowerzystę, czy jest snajper i zestrzeli? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale nie dziwie im się, mają okazję w łagną pogodę polatać to korzystają z życia, nie to co ci zamknięci
@cozzezeszwecji w przypadku statków powietrznych ich nie latanie bywa kosztowniejsze niż loty ;) a piloci tez musza trenowac i być w 'cugu' caly czas, szczególnie wojskowi/policyjni/ratunkowi itp. Koło mojej chaty regularnie śmigłuje straż graniczna, nawet mi kiedyś na polu cwiczyli lądowanie :)
@cozzezeszwecji: Policyjne śmigło to jeszcze przed kwarantanną regularnie latało. Nieraz widziałem jak na zwisającej z niego linie było przypiętych kilku ludzi z at, spap czy jak się to nasze polskie swat nazywa.
Też im się zdarza wyciągnąć śmigło z hangaru, wzbić się na jakieś 30 metrów, stać tak w zawisie nad lądowiskiem po czym wylądować i schować śmigło na kolejny tydzień XD

@skorpion666

Z szuwarowej?

lel z pięć lat tam mieszkałem