Wpis z mikrobloga

@negroni mój niebieski tez tak zaciągnął ręczny na parkingu, a auto na luzie wjechało bokiem w dostawczaka xD nowe roczne auto, po prostu zaciągnął minimalnie za słabo. To że ręczny wygląda na zaciągnięty, nie znaczy że trzyma xd
@mrbarry
@Mirkujacy
@xionze
@bslawek
@tygry
@panaparat
@Mirkujacy
@Speleo84
@Wayne_Schlegel
@Voraz
@partycja_

Dlaczego wszyscy piszą o ręcznym? Przecież zostawienie samochodu na ręcznym, szczególnie zimą nie jest zalecane. Jeżeli opuszcza się samochód zostawia się go przede wszystkim na biegu i sprawa załatwiona. Kierujący #!$%@?ł a wy się rzucacie do OPa. Może teraz idiota nauczy się zostawiać samochód na biegu, wam też by się przydało.
@Stragan: zawsze zostawiam na biegu. Nie wolaj mnie juz prosze do postu tego cepa. Jak mu sie nudzilo w domu to mogl zrobic cokolwiek a wybral donos. Chyba ze to bait jak zwykle.
@negroni: Kiedyś podobna sytuacje widziałem, samochód się wytoczył z miejsca parkingowego, wepchnąłem go z ziomkiem z powrotem, podłożyliśmy kamień pod koło żeby nie zjechał drugi raz i zostawiliśmy kartkę za wycieraczką :D
@Stragan: Nie wiem co to za #!$%@? że nie zaleca się zostawiać samochodu na ręcznym. Tak się w starych furach robiło bo czasem zamarzał ale ręczny zaleca się zaciągać. Jak zostawiam samochód na górce to skręcam koła w stronę krawężnika żeby w razie czego nie zjechał na dół, zaciągam ręczny i dopiero wrzucam bieg. W razie jak by ręczny puścił to bieg przyblokuje a w razie co to jebnie w krawężnik
@xionze słyszałeś kiedyś żeby bieg wyskoczył podczas postoju? Bo jak widać ręczny zawiódł co trzecią osobę wypowiadająca się w tym wpisie, a o biegu nie słyszałem nigdy od nikogo :D
@anonim_przegryw: Wiem, że to ściema, ale może chłopaki z karetki też mieli się zatrzymać, wepchnąć, zaciągnąć ręczny (jeśli otwarte drzwi) albo szukać kamienia,


@meandmymonkey:
Tak szczerze - to właściwie tak.
To byłoby na pewno szybsze rozwiązanie, niż stanąć w miejscu i czekać na przyjazd policji, a potem lawety, która odholuje ten pojazd.
Sam sie stoczyles. Tam jest plasko,


@negroni: właśnie na tych zdjęciach widać jak jest płasko. Zwłaszcza na tym trzecim xD

auto ma zaciagniety reczny bo zajrzalem przez okno


@negroni: jak przez okno sprawdziłeś wywierane ciśnienie szczęk na bęben?

Mogłeś udrożnić przejazd wpychając z kimś auto ale nie lepiej nazywać kogoś dzbanem i wzywać do linczu tych co siedzą przed komputerem mimo że byłeś na miejscu w sposób sugerujący że oprócz
@RandomowyMirek: Szukać kamienia? Karetka na sygnale?

Nie stali, tylko zawrócili i pojechali inną drogą.

Nawet bez szukania kamienia - #!$%@? przecież wie, co się dodatkowo może wydarzyć przy takiej akcji i jakie są konsekwencje "ruszania cudzego mienia" (i ewentualnych uszkodzeń, o które trzeba* się martwić przy okazji).

*Czy nie trzeba?

Bilet parkingowy może też mieli kupić? ;)