Wpis z mikrobloga

@uzytkownik2560: Z Wykopu korzystam już grubo ponad 10 lat. Tyle dobrych rad, ile tu dostałem, to na żadnym innym polskim portalu. Możesz sobie trywializować. Tutaj siedzą ludzie, którzy się znają na rzeczy.
  • Odpowiedz
@moby22: wydaje mi się ze wbrew pozorom hiperinflacji w Polsce nie będzie. Ludzie nie będą mieć pieniędzy, a nawet jak rząd dodrukuje to jak dadzą po dodatkowe 500+ to nie spowoduje ze nagle ceny wzrosną znacznie. Wszystkie waluty maja problemy dzisiaj
  • Odpowiedz
@moby22: ja mam podobne oszczędności i kupiłem trochę dolarów (z 40% oszczędności) ale kupiłem większość jak dolar był poniżej 4 więc jestem spokojny.

Dokupiłem trochę euro i dalej się zastanawiam co zrobić z resztą, generalnie sytuacja jest dynamiczna i trudno przewidzieć kursy euro, dolara i funtów. Trochę się obawiam, że złotówa pójdzie będzie chodzić po 5 CHF, USD i EUR a funt za 6 mimo polityki dodruku prowadzonej przez te kraje
  • Odpowiedz
Teraz to już nic.


@Koloses: jesteśmy zadłużeni jak #!$%@?, pytanie czy chińskie yuany czy franki? Z euro to lepiej się zastanów... przecież to jest atak na eu i petrodolatra.... to jest wojna walutowa #!$%@?, BRICS vs reszta świata
  • Odpowiedz
@moby22: Jak możesz zamrozić to na dłuższy okres to inne kruszce niż złoto. Patrzałem za miedzią na przykład bo jest też dostępna tylko te przebicia cen są straszne przez mennice.
  • Odpowiedz